فرماندار نهاوند خبر داد؛
مراد ناصری گفت: برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در ۴ بخش مرکزی، گیان، خزل و زرین دشت شهرستان نهاوند مجموعا ۷۸۲ نفر ثبت نام کردند.
شرایط نهاوند این روزها از وضعیت قرمز عبور کرده است، به همین جهت وضعیت کرونایی روستاهای نهاوند را بررسی می کنیم تا مشخص شود کدام روستاها نیاز به مراقبت و کنترل بیشتری دارند؟

 

 

 

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند خبر داد
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از اعزام جهادگران به خط مقدم مقابله با ویروس کرونا در شهرستان نهاوند خبر داد.
نماینده نهاوند در مجلس در خصوص ایجاد طرح های اشتعال زا در مناطق روستایی در جهت توسعه شهرستان با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفت و گو کرد.
یادداشت یکی از پزشکان نهاوندی
یادداشتی از دکترعلی ترکاشوند از پزشکان نهاوندی
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه احتمال بارش موقت و رگباری باران طی امروز و فردا در برخی نقاط استان وجود دارد گفت: طبق آخرین پیش‌بینی‌های فصلی بارش باران در فروردین و اردیبهشت کمتر از نرمال خواهد بود.
بخشدار مرکزی نهاوند خبر داد
بخشدار مرکزی نهاوند از ثبت نام 210 داوطلب برای اتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نهاوند در قالب 69 روستا خبر داد.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت با تدابیر سخت‌گیرانه‌تر مانند جلوگیری از مسافرت‌ها می‌توانست وضعیت گذشته را کنترل کرده و جلوی بدتر شدن شرایط را بگیرد گفت: مردم و مسئولان باید به وظایف خود عمل کنند تا شاهد وخیم‌تر شدن اوضاع نباشیم.
رئیس مرکز بهداشت نهاوند خبر داد:
رئیس مرکز بهداشت نهاوند راه اندازی مرکز شماره ۲ غربالگری بیماری کرونا در شهر نهاوند خبر داد.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه نهاوند تأکید کرد
جانشین فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با بیان اینکه هنرمندان انقلابی از هنر خود در معرفی ارزش‌های عظیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به جوانان استفاده کنند بر ضرورت این امر تأکید کرد.
رئیس اداره دامپزشکی نهاوند خبر داد
رئیس دامپزشکی شهرستان نهاوند گفت: افزایش نرخ عوارض ذبح دام علت تعطیلی قصابی‌های نهاوند است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند از خسارت به ۲ هزار و ۴۵۰ هکتار از باغات این شهرستان بر اثر سرمازدگی خبر داد.
فرمانده حوزه بسیج دانشجویی شهرستان نهاوند از پرداخت بدهی و هزینه‌های درمان بیماران کم‌بضاعت کرونایی خبر داد و گفت: تدریس برای دانش‌آموزان محروم، برگزاری اردوهای پزشکی و فرهنگی در مناطق محروم، اشتغالزایی و ساخت منزل برای نیازمندان از دیگر برنامه‌ها بوده است.
نماینده مردم نهاوند در مجلس با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد واحدهای تولیدی و صنعتی نهاوند با مشکل مواجه بوده و یا تعطیل هستند یا با ظرفیت های خیلی کم فعالیت می کنند، گفت: قاچاق ضربه مهلکی به رونق تولید و ایجاد اشتغال در کشور است و همه باید به عنوان یک وظیفه دینی و ملی پای کار آمده و از ورود قاچاق به کشور جلوگیری کنند.
فرماندار نهاوند، گفت: محدودیت های کرونایی در شهرستان نهاوند تداوم دارد.
فرمانده سپاه نهاوند با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی برای مقابله با شیوع ویروس کووید ۱۹ گفت: بسیج شهرستان نهاوند با استفاده از تمام ظرفیت‌های خود آمادگی اجرای طرح شهید سلیمانی را برای مهار کرونا دارد.
در جلسه فوق‌العاده استانی مدیریت کرونا با توجه به قرمز بودن کلیه شهرستان‌های استان، محدودیت های جدید شرایط قرمز کرونایی استان همدان اعمال می شود.
با توجه به شرایط قرمز کرونایی نهاوند محدودیت های فعالیت اصناف در شهرستان اجرا می شود و واحدهای متخلف مشمول تذکر کتبی و پلمپ می شوند.

صفحه‌ها