تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

بارش برف شهرستان نهاوند را سفید پوش کرد و باعث لغزندگی جاده ها و کولاک درمحورهای کوهستانی شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند، گفت: با تجهیز بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به دستگاه سی تی اسکن، هر دو بیمارستان نهاوند دارای سی تی اسکن شدند.
فرماندار نهاوند گفت: مجوز احداث مغازه های تجاری آموزش و پرورش توسط شهرداری به خاطر مشکلات بین آموزش و پروش و شهرداری سالهاست بلاتکلیف است که امیدواریم با قول مساعد رئیس شورای شهر و مجموعه شهرداری هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی شبانه روز گذشته ۲۸۸ بیمار با علائم ویروس کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه کردند.
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نهاوند با اشاره به اشتغال حدود ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در حوزه گردشگری نهاوند گفت: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا و تداوم آن شمار فعالان حوزه گردشگری نهاوند به ۳۰۰ نفر کاهش یافته است.
فرماندار نهاوند، گفت: پروژه ساخت سردخانه نگهداری مواد خوراکی نهاوند 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
معاون فنی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان از اختصاص ۲۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ساخت و تعمیر مدارس نهاوند خبر داد.
با فوت چهار نفر در ۲۴ ساعت گذشته شمار جانباختگان بیماری کووید ۱۹ استان همدان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون به یک هزار و ۴۴۹ نفر رسید
دفاتر خدمات ارتباطی نهاوند کانون ازدحام جمعیت است و با این وضعیت موج چهارم کرونا در راه است.
معرفی شکارچیان گونه‌های جانوری به مرجع قضایی؛
مهرداد سلگی گفت: با شکارچیان گونه‌های جانوری و متصرفان اراضی ملی در این شهرستان به‌صورت جدی برخورد می‌شود.
با پیگیری های نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی بیمارستان شهید قدوسی نهاوند صاحب سی تی اسکن مدرن شد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه شش بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ نداده است.
فرمانده انتظامی نهاوند از شناسایی ۱۹ دستگاه استخراج رمز ارز بیت کوین در نهاوند خبر داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از برگزاری بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شهرستان نهاوند خبر داد.
نماینده نهاوند در مجلس با مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه در خصوص توسعه صنایه راهبردی نهاوند دیدار و گفت و گو کرد.
رئیس نظام پزشکی نهاوند با بیان اینکه طرح نسخه نویسی الکترونیکی مورد توجه پزشکان نهاوند قرار گرفته است گفت: مدت ابلاغ اجرای این طرح شاید به یک سال می‌رسد اما حدود چند ماهی است به طور جدی و عملی در داروخانه‌ها و مطب‌ها اجرایی شده است.

صفحه‌ها