http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام

تازه ترین مطالب

مطالب اخبار شهرستان

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: بهسازی ۱۸ روستای بخش خزل نهاوند در فاز اول در حال انجام است.
چلنگری هنر صنعت شکل دادن به فلزات، روزگاری نه چندان دور رونق داشت؛ اما در سایه پیشرفت های نوین، این صنعت در حال رکود بوده و نسل جدید با آن غریبه است و چراغ آن در نهاوند که زمانی از خاستگاه های این هنر بشمار می رفت، تنها با فعالیت یک نفر روشن است.
رئیس پلیس راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تاخیر در تعریض جاده 35 کیلومتری حدفاصل نهاوند - آورزمان موجب تبدیل شدن این محور به قتلگاه مسافران و ساکنان این مناطق شده است.
فرماندار نهاوند ضمن ابراز تاسف از کشته شدن ۷ نفر و مجروح شدن ۲ نفر دیگر از همشهریان نهاوندی در حوادث تصادف روزهای اخیر جاده های نهاوند از عملکرد اداره راه و شهرسازی در تعریض و ساماندهی جاده نهاوند-آورزمان انتقاد کرد.
فرماندار شهرستان نهاوند از جمع آوری یک میلیارد و۱۵۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی به زلزله‌زدگان کرمانشاهی خبر داد.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودروی سواری شامگاه شنبه در جاده نهاوند - آورزمان چهار تن جان باختند.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح مقابله با قاچاق و کشف 550کیلوگرم چای قاچاق به ارزش تقریبی 170میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
جاده مرگ باز هم قربانی گرفت
فرمانده پلیس راه نهاوند گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه خودرو پراید در نزدیکی شهر نهاوند در محور آورزمان ۲ تن از سرنشینان خودروی سواری پراید فوت کردند و سه تن دیگر نیز مجروح شدند.
امام جمعه نهاوند گفت: انتخاب قدس به عنوان مرکز رژیم صهیونیستی خط بطلانی بر همه مذاکراتی که بین سازشکاران و کسانی که به مذاکرات دل خوش کرده بودند با صهیونسیتها است.
در بازدید از اورژانس اجتماعی نهاوند عنوان شد
مدیر کل امور بانوان استانداری همدان گفت: زنان بدسرپرست و بی سرپرست جامعه باید در اولویت اشتغال و توجه مسئولین قرار گیرند.
یکی دیگر از سرنشینان خودرو سمند که بر اثر برخورد با تیر چراغ برق باعث آتش گرفتن خودرو شده بود در بیمارستان جان باخت تا تعداد کشته های این تصادف به سه نفر برسد.
مردم نهاوند با برگزاری تظاهرات خشم و انزجار خود را از اقدام ترامپ در انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کردند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.
امام جمعه نهاوند گفت: اقدام اخیر ترامپ مبنی بر انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی با هدف تامین منافع آنها در منطقه و ایجاد امنیت برای این رژیم جعلی است.
بارش باران باعث آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های سطح شهر نهاوند شد و مشکلاتی را برای مردم به وجود آورد.
پس‌ازاینکه ترامپ قدس را به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد موجی از نفرت و انزجار در بین مسلمانان شکل گرفت.

صفحه‌ها