بخشدار خزل نهاوند خبر داد:
بخشدار خزل نهاوند گفت: برای حل مشکل آب آشامیدنی یکی از روستاهای شهرستان نهاوند چاهی به عمق ۱۰۲ متر حفر و آماده بهره‌برداری شد.

 

 

تازه ترین مطالب

مطالب اخبار شهرستان

با تاکید بر تغییر معادلات منطقه‌ای؛
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه با این عملیات معادله جدیدی رقم خورده است، گفت: آن معادله جدید این است که از این به بعد رژیم صهیونیستی در هر نقطه ای به منافع و دارایی ها، شخصیت ها و شهروندان ما حمله کند، از مبدا جمهوری اسلامی ایران مورد تهاجم متقابل قرار خواهد گرفت.
بخشدار خزل نهاوند خبر داد:
بخشدار خزل نهاوند گفت: برای حل مشکل آب آشامیدنی یکی از روستاهای شهرستان نهاوند چاهی به عمق ۱۰۲ متر حفر و آماده بهره‌برداری شد.
کشاورزان نهاوندی این روز‌ها مشغول کاشت محصول چغندر قند در مزارع خود هستند.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: طی سه روز گذشته شاهد بارش ۳۷ میلیمتری باران در بیشتر نقاط استان بودیم و با احتساب این میزان، همدان به همراه پنج استان دیگر، شرایط نرمال مطلوب بارش باران را برخلاف میانگین کشوری دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری سارقان احشام پس از وقوع سرقت در این شهرستان خبر داد
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان همدان با اشاره به اینکه ۹۵ درصد مبتلایان به اُتیسم در استان شناسایی شدند گفت: ۳۸۴ بیمار مبتلا به اُتیسم شناسایی شده زیرپوشش برنامه های حمایتی و خدماتی بهزیستی قرار گرفتند.
مدیر کمیته امداد نهاوند خبر داد:
مدیر کمیته امداد نهاوند گفت: در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید ۴۹۰ فقره تسهیلات به مددجویان و متقاضیان در شهرستان نهاوند اعطاشده است.
معاون پشتیبانی آموزش وپرورش نهاوند از ثبت و سفارش كتاب های درسی از 28 فروردین خبر داد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی جاری تاکنون به طور میانگین ۲۷۷ میلیمتر بارش در استان ثبت شده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
عضو هیئت ‌علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر عدم افزایش شمار بیماران پوستی، اگزما و ضایعات پوستی در بیمارستان سینا به‌عنوان سانتر پوست مو دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تماس مکرر با آب در افرادی که زمینه درماتیک یا اگزما دارند تشدید بیماری را سبب می‌شود و این موضوع ارتباطی با نوع آب ندارد.
امام جمعه نهاوند:
نماز جمعه شهرستان نهاوند به امامت حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی اقامه شد.

صفحه‌ها