نمایش 1 - 10 از 156
رئیس دامپزشکی نهاوند گفت: طی سال جاری تاکنون مورد مثبتی از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در شهرستان مشاهده نشده، لازم است دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد برای مقابله با این بیماری در آمادگی کامل باشند.
امام‌جمعه نهاوند:
امام‌جمعه نهاوند گفت: ریشه همه ناامنی‌ها و جنایات در دنیا صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها هستند و امروز رژیم صهیونیستی مسئول رقم زدن فاجعه ضد بشری در غزه است.
فرماندار شهرستان نهاوند
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: جنایت بی‌سابقه صهیونیست‌ها در کشتار کودکان وزنان بی‌گناه فلسطینی بار دیگر وحشی‌گری این رژیم منحوس را به همگان نشان داد.
نماینده نهاوند در مجلس خبر داد
نماینده نهاوند در مجلس گفت: هم‌اکنون ۲۶ پروژه مختلف راه‌سازی در سطح شهرستان فعال است که امیدواریم با رفع معارض دیگر پروژه‌ها نیز فعال شوند.
شهردار نهاوند گفت: بعد از حدود ۲ دهه درجه شهرداری نهاوند از ۸ به درجه ۹ ارتقا پیدا کرد تا شاهد خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان باشیم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند گفت: از هفته وقف سال گذشته تا به امروز افزایش ۶۵ درصدی موقوفات را در شهرستان نهاوند داشته‌ایم که این نشان می‌دهد که مردم نهاوند در بحث وقف خوب ورود کرده‌اند.
علیرضا شهبازی در ارتباط با خنثی سازی تحریم ها با پالایشگاه های سرزمینی گفت: هر اقدامی که در راستای خنثی سازی تحریم ها صورت گیرد، اقدام موثری است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند بیان کرد: فروش مُکمل‌ها و انواع داروها در باشگاه‌ها ممنوع و جُرم است و این مجموعه‌ها حقی برای عرضه آنها ندارند.
کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با پایگاه خبری گرو:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکایی ها با اقداماتی که در دنیا انجام دادند پایه گذار بیوتروریسم و بزرگترین ناقض حقوق بشر هستند.
مکتبی پرفروغ و درخشان؛
یک کارشناس فضای مجازی گفت: راه حاج قاسم پس از شهادتش به مکتبی بزرگ تبدیل شده، مکتبی برگرفته از سیره حسینی و امروز این نقطه اتکاء جبهه مقاومت پرفروغتر با تجلی دلدادگی جهادگران مجازی، نظام سلطه را در ترور سایبری سردار دل ها ناکام گذاشته است.

صفحه‌ها