نمایش 1 - 10 از 487
با توجه به فرا رسیدن فصل بارندگی خیابان‌های سطح شهر نهاوند در بسیاری از نقاط وضعیت مناسبی ندارند و نیازمندترمیم آسفالت هستند.
بارش باران باعث آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های سطح شهر نهاوند شد و مشکلاتی را برای مردم به وجود آورد.
چلنگری هنر صنعت شکل دادن به فلزات، روزگاری نه چندان دور رونق داشت؛ اما در سایه پیشرفت های نوین، این صنعت در حال رکود بوده و نسل جدید با آن غریبه است و چراغ آن در نهاوند که زمانی از خاستگاه های این هنر بشمار می رفت، تنها با فعالیت یک نفر روشن است.
حوادث جاده‌ای روزهای اخیر در محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند بار دیگر زنگ خطر را برای توجه هرچه بیشتر مسئولان به اصلاح و تعریض محورهای خطرناک شهرستان نهاوند به صدا درآورد.
رزمندگان نهاوندی در 8 سال جنگ تحمیلی حضور مستمر و فعالی در جبهه‌های جنگ داشتند.
هم‌زمان با آغاز ماه محرم مراسم سنتی و مذهبی "رخصت یا مولا " در زورخانه پوریای ولی شهرستان نهاوند برگزار شد.
تعدادی از دوستداران تاریخ و فرهنگ کهن شهر نهاوند با هزینه شخصی اقدام به ساماندهی قلعه چند هزارساله روستای باباقاسم این شهرستان کردند.
سردار محسن رضایی فرمانده وقت سپاه با بیسیم مستقیماً با گردان تماس گرفتند و از گردان ابوالفضل العباس (ع) شهرستان نهاوند تقدیر و تشکر کردند.
اثبات عشق مادرانه با بافتن وصیت‌نامه فرزند شهید بر روی قالیچه؛
مادر 75 ساله یکی از شهدای شهرستان نهاوند باهدف اثبات عشق مادرانه وصیت‌نامه فرزند شهیدش را بر روی قالیچه می‌بافد.
طلاق به‌عنوان یک پدیده، اجتماعی، اقتصادی و روان‌شناختی بر زندگی روستایی در شهرستان نهاوند نیز اثرگذار بوده به‌نحوی‌که طبق آمار 37 درصد از کل طلاق‌های شهرستان در مناطق روستایی اتفاق می‌افتد که این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی مناسب مسئولان و خانواده‌ها در راستای کاهش این پدیده است.

صفحه‌ها