تازه های سایت

سایت خبری تحلیلی گرو ازسال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده و سعی بر این دارد فارغ از هرگونه غرض ورزی و جهت گیری حزبی به ارائه ی اخبار بومی شهرستان نهاوند، استان همدان، ایران و جهان و همچنین تحلیل و نقدهای سیاسی، فرهنگی و … بپردازد.

سایت خبری گرو به عنوان اولین و تنهاترین سایت خبری شهرستان نهاوند است که مجوز و پروانه فعالیت خود را از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده است.

 این مجموعه در حال حاضر توانسته است جایگاه بسیار خوبی را از لحاظ رده بندی سایت های پربیننده در استان همدان کسب نماید.

گرو با راه اندازی بخش های متفاوت از قبیل سیاسی، اجتماعی، ورزشی و … سعی بر این دارد تا تمام نیاز های مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.

* نام سایت گرو برگرفته از بلندترین کوه استان همدان از سلسله جبال زاگرس به نام رشته کوه گرین است که در زبان محلی این منطقه به گرو شهرت دارد و نماد استقامت و سرافرازی مردم نهاوند است.

* انعکاس دیدگاه‌ها و نظرات مختلف در گرو به منزله رد یا تايید آن‌ها نیست.

* سایت گرو خود را به اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری پایبند می‌داند و مبنای فعالیت این سایت بر سه اصل “بیطرفی”، “دقت” و “انصاف” استوار است.

* سایت گرو از درج پیام‌ها و مطالب اهانت‌آمیز نسبت به دیگران، اقوام، مذاهب و … خودداری می‌کند.

* سایت گرو از ارایه مطالب، خبرها و دیدگاه‌های افراد و گروه‌های مختلف جامعه و همکاری صاحبان اندیشه، اساتید و دانشجویان و فرهیختگان با سایت استقبال می‌کند.

* سایت گرو با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و… ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

* صداقت و سرعت در ارايه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران سایت گرو است.

* سایت گرو رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهد کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشود.

* سایت گرو پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

 *  گرو رسانه شماست؛ نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.

**برای ارتباط با پایگاه خبری تحلیلی گرو از راه های زیر می توانید بهره بگیرید.

** برای ارسال عکس ها و تصاویر و پیامهای شهروندی از شماره 09339890635 در پیام رسان های مختلف استفاده کنید و یا به ادرس تلگرام garoonahavand@ مراجعه کنید.

برای ارسال سوژه های خبری از قبیل عکس، فیلم و .. از طریق رایانامه ی garoo.ir@gmail.com استفاده نمایید.

برای ارتباط با مهدی سهرابی صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی گرو با شماره های 09339890635 یا تلفن ثابت 08133222116 تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: شهرستان نهاوند- میدان امام خمینی(ره)- بلوار ولی عصر(عج) روبروی اداره جهاد کشاورزی نهاوند- کانون فرهنگی جوانان نهاوند طبقه دوم