نمایش 1 - 10 از 453
به این خطوط می­توان برچسب شعارزدگی چسباند اما باورم این است که تاریخ ایران حداقل در دوران اسلامی به قبل و بعد از جنگ هشت ساله تقسیم می­‌شود. هویت انسان ایرانی در جنگ تحمیلی تغییر می­‌کند.
طوفان الاقصی قطعاً با ناکامی و رسوایی دیگر برای جنایتکاران اسرائیلی و حامیان آنها همراه است به طوری که میزان تلفات ارتش صهیونیستی بیش از آنچه که تصور میکنند، خواهد بود.
این گزارش در پی بررسی این موضوع است که آیا واقعا آمار مهاجرت اعضای هیات علمی دانشگاه‌های کشورمان بالاست و میزان مهاجرت‌ها به اندازه‌ای است که دانشگاه‌ها به‌زودی از هیات علمی خالی می‌شود؟
این حوزه می‌تواند از قدرت فناوری‌های نوظهور بیشترین بهره را بگیرد، تجربه یادگیری را بهبود بخشد و آن را جذاب‌تر، شخصی‌تر و در دسترس‌تر از همیشه کند.
امروز به ایده‌یابی بی‌باکانه، ایده‌پردازی عالمانه، ایده‌سازی خلاقانه، ایده‌نوردی جسورانه و ایده‌پروری مساله‌محور و نوآور نیازمندیم تا مسائل مزمن و غامض و انباشته فرهنگی و اجتماعی کشور حل شود.
جریان تحریف برای نیل به این هدف خود، سخنان شهید بهشتی را تقطیع کرده و صرفا همان بخش مدنظر خودش را به طور مکرر منتشر می‌کند.
این تجربه چهل و چهار ساله به ما می‌آموزد که راه مقابله با دشمنی که هر فرصتی را برای ضربه زدن به کشور از دست نمی‌دهد، قوی شدن و قوی ماندن در حوزه‌های مختلف است.
در کجای دنیا و از کی تا به حال، قتل مردم کوچه و بازار، آتش‌زدن اموال عمومی، بریدن گلوی مامور انتظامی، آتش‌زدن قرآن و به آتش کشیدن آمبولانس‌ها و... اعتراض تلقی می‌شود؟!
در ایامی که اغتشاشگران با تحریض و تهییج برخی سلبریتی‌ها مشغول انجام اعمال داعشی و آتش زدن مردم و اماکن عمومی بودند طیف قابل توجهی از هنرمندان سعی کردند از ریختن بنزین بر آتش این فتنه خودداری کنند.
راز جذابیت و فراگیری این اثر در چیست که از کشمیرتا سوریه و اروپا و ایران را متأثر کرد.معتقد نیستم این اثر محصول اتاق فکر عمیق و چندلایه و تحت‌نظر کارشناسان ادبیات، روانشناسی، جامعه‌شناسی تهیه شده باشد

صفحه‌ها