در دیدار علیرضا شهبازی نماینده مردم شهرستان نهاوند با اسلامی مدیر کل راه و شهرسازی استان زمینه های توسعه زیرساخت های راه و مسکن شهرسازی بررسی و روند پروژه های در دست احداث نهاوند پیگیری شد.
رئیس اداره امور عشایری نهاوند گفت: طی یک سال گذشته ۲۶۰ پنل خورشیدی در اختیار عشایر مستقر در شهرستان نهاوند واگذار شد.

 

 

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: هفتمین سالگرد شهادت سرلشکر «حاج حسین همدانی» در همدان برگزار می‌شود.
یک شاعر نهاوندی تجزیه‌ ایران با استفاده از مساله قومیت‌گرایی را از اهداف دیرینه دشمن عنوان کرد و گفت: دشمنان با طرح شعار خلق کرد، خلق عرب و خلق بلوچ به دنبال آن بودند که کشور را تجزیه کنند غافل از آنکه همه ما یک مفهوم مشترک داریم و آن مساله اسلام و وطن است.
شهردار نهاوند، گفت: کامیون های حمل زباله شهرداری نهاوند به دستگاه پرس زباله مجهز شدند.
پس از بازدید معاون استاندار همدان اعلام شد که مشکل گاز رسانی به شهرک گلخانه ای نهاوند به زودی مرتفع خواهد شد.
سرپرست جهاد کشاورزی نهاوند گفت: با فرارسیدن فصل کشت کلزا، کار کاشت این محصول استراتژیک در بیش از ۵۰۰ هکتار از مزارع شهرستان نهاوند انجام شده است.
فرماندار نهاوند، گفت: آمادگی پیش از بحران منجر به کاهش هزینه‌ها و خسارت احتمالی می‌شود.
با حضور مسئولین شهرستان از کتاب "کهن دیار گیان" به عنوان یک اثر ارزشمند و فاخر رونمایی شد.
رئیس اداره منابع طبیعی نهاوند با بیان اینکه جنگل‌های نهاوند عمدتا از گونه‌های مقاوم در برابر خشکی است گفت: به منظور صیانت از جنگل‌های شهرستان علاوه بر کاشت سالانه درختان، عملیات آبخیزداری، جلوگیری از حریق، اجرای گشت‌های حفاظتی و پیگیری رفع تداخلات دنبال می‌شود.
شهردار نهاوند گفت: نهضت آسفالت همچنان در نقاط مختلف شهر ادامه دارد و بعد از سال‌ها بحران آسفالت معابر برطرف شده است تا جدول‌گذاری‌ها و کفپوش که همگی از تولیدات کارگاه شهرداری است، به اجرا دربیاید.
به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس محفل ادبی شعر و خاطره گویی با حضور مسئولین، شعرا، نویسندگان برگزار و از برگزیدگان تجلیل شد.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان:
با پیگیری های انجام شده در سال جاری تمامی مطالبات گندم کاران به ارزش ۵ هزار میلیارد ریال تسویه شد.
نماز جمعه نهاوند به امامت حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی اقامه شد.
رئیس هیأت فوتبال استان همدان گفت: سه داور شایسته همدانی برای چندمین سال پیاپی در لیست داوران فدراسیون جهانی فوتبال FIFA قرار گرفتند؛ کمیته داوران هیأت فوتبال استان همدان در کشور سرآمد است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای نقاط مختلف استان از روز شنبه آینده به تدریج بین ۲ تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

صفحه‌ها