http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

پایگاه خبری رودآور تویسرکان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
سایت نافع
پایگاه خبری صبح الوند
سایت صدای دانشجو
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان همدان
پایگاه خبری ملایری ها
پایگاه خبری صبح رزن

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

مردم شهرستان نهاوند با حضور در ایستگاه آتش‌نشانی این شهرستان با روشن کردن شمع به مقام شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو ادای احترام کردند و در مساجد زیارت عاشورا قرائت کردند.
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از اجرای نمایش خیابانی طنز با عنوان" یک کلام بگو نه" با موضوع پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس نهاوند خبر داد.
اشباع بازار مرغ و تولید مازاد بر نیاز شهرستان در کنار رکود بازار و فعالیت مرغداری‌های بی مجوز به همراه عدم‌حمایت از صادرات مرغ نهاوند ازجمله مشکلات تولیدکنندگان نهاوندی است.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت دولت خط راه آهن از شهرهای اسدآباد، تویسرکان و نهاوند گذر خواهد کرد و این شهرها به خط راه آهن تهران - سنندج متصل می شوند.
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: فراخوان نام‌نویسی در مرحله شهرستانی نوزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعةالقرآن شعبه نهاوند اعلام شد.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی نهاوند:
رئیس اداره تعزیرات حکومتی نهاوند گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۳ فقره پرونده متخلف به تعزیرات معرفی شده که این تعداد پرونده شامل تخلفات صنفی، بهداشتی و قاچاق کالاست.
مدیرکل تعزيرات حكومتي استان همدان از جریمه 310 میلیون ریالی قاچاقچی سیگار در نهاوند خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست نهاوند گفت: برای نخستین بار به مناسبت روز هوای پاک و به منظور فرهنگ سازی برای کاهش آلودگی هوا آزمایش خودروهای انژکتوری بوسیله دیاگ و همچنین معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین درون شهری به صورت رایگان به اجرا درآمد.
بانوان جودوکار نهاوندی در چندسال گذشته بااستعدادهای خوبی که معرفی کرده‌اند توانسته‌اند این شهرستان را به قطب جودو تبدیل کنند؛ هرچند که هنوز قهرمانان نهاوندی در انبار تمرین می‌کنند.
همایش تعاون، اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی نهاوند با حضور مسئولان شهرستانی و استانی کانون شهید باهنر نهاوند برگزار شد و از کارآفرینان نمونه تجلیل شد.
ابتکار یک باشگاه ورزشی در نهاوند/
یک باشگاه ورزشی در شهرستان نهاوند در اقدامی جالب به جوانان بااستعداد و کم‌بضاعت به‌صورت رایگان آموزش تکواندو می‌دهد.
فرمانده سپاه نهاوند:
فرمانده سپاه نهاوند گفت: با توجه به اینکه به پایان سال نزدیک می‌شویم اسم بردن از اقتصاد مقاومتی مشکلات را حل نمی‌کند بلکه دستگاه‌ها باید گزارش دهند که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی چه اقدامات عملی انجام داده‌اند.
مسابقات فوتسال به مناسبت دهه فجرباحضور هشت تیم در سالن البرز نهاوند آغاز شد .
مدیر ساخت و توسعه اداره راه و شهرسازی استان همدان مطرح کرد:
مدیر ساخت و توسعه اداره راه و شهرسازی استان همدان از زیرسازی پنج کیلومتر از پروژه راه نهاوند به سمت فیروزان در اوایل سال آینده توسط راه و شهرسازی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند با بیان اینکه تعداد موقوفه‌های ثبت شده در سال‌های اخیر افزایش سه برابری داشته است گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰ وقف جدید به ارزش دو میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال در شهرستان نهاوند به ثبت رسیده است.
بارش برف در آخرین روزهای دی‌ماه شهرستان نهاوند را سفیدپوش کرد.
مشکلات قضایی مددجویان نهاوندی با حضور رئیس دادگستری این شهرستان رسیدگی شد.

صفحه‌ها