http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

امام جمعه نهاوند گفت: تصمیم نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس نشان داد که فلسطین مساله اول جهان اسلام است و مسلمانان با وحدت و همدلی اجازه نخواهند داد قدس پایتخت رژیم صهیونیستی شود.
معاون فرماندار نهاوند گفت: چهار کیلومتر از طرح چهار بانده شدن محور نهاوند - آورزمان اجرایی شده و آماده بهره برداری است.
فرماندار نهاوند گفت: با مدیران دولتی که اعتبارات عمرانی آنها اختصاص یابد اما طرح های آنجا راکد مانده باشد، بر اساس تاکید استاندار همدان به شدت برخورد می شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: برای ارائه خدمات بهتر به مردم در بیمارستان شهید قدوسی نهاوند بیش از 250 میلیون تومان تجهیزات جدید برای این بیمارستان خریداری شد.
طرح همیاران طبیعت با مشارکت آموزش‌وپرورش، شهرداری و شورای شهر نهاوند باهدف نهادینه کردن فرهنگ حفظ و حراست از طبیعت در مدارس نهاوند اجرا شد.
ماشین آتش‌نشانی شهر گیان نهاوند درحالی‌که برای اطفا حریق یک واحد گاوداری به منطقه اعزام‌شده بود به علت وضعیت نامناسب جاده واژگون شد و مردم خودشان آتش را خاموش کردند.
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: بهسازی ۱۸ روستای بخش خزل نهاوند در فاز اول در حال انجام است.
چلنگری هنر صنعت شکل دادن به فلزات، روزگاری نه چندان دور رونق داشت؛ اما در سایه پیشرفت های نوین، این صنعت در حال رکود بوده و نسل جدید با آن غریبه است و چراغ آن در نهاوند که زمانی از خاستگاه های این هنر بشمار می رفت، تنها با فعالیت یک نفر روشن است.
رئیس پلیس راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تاخیر در تعریض جاده 35 کیلومتری حدفاصل نهاوند - آورزمان موجب تبدیل شدن این محور به قتلگاه مسافران و ساکنان این مناطق شده است.
فرماندار نهاوند ضمن ابراز تاسف از کشته شدن ۷ نفر و مجروح شدن ۲ نفر دیگر از همشهریان نهاوندی در حوادث تصادف روزهای اخیر جاده های نهاوند از عملکرد اداره راه و شهرسازی در تعریض و ساماندهی جاده نهاوند-آورزمان انتقاد کرد.
فرماندار شهرستان نهاوند از جمع آوری یک میلیارد و۱۵۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی به زلزله‌زدگان کرمانشاهی خبر داد.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودروی سواری شامگاه شنبه در جاده نهاوند - آورزمان چهار تن جان باختند.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح مقابله با قاچاق و کشف 550کیلوگرم چای قاچاق به ارزش تقریبی 170میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
جاده مرگ باز هم قربانی گرفت
فرمانده پلیس راه نهاوند گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه خودرو پراید در نزدیکی شهر نهاوند در محور آورزمان ۲ تن از سرنشینان خودروی سواری پراید فوت کردند و سه تن دیگر نیز مجروح شدند.
امام جمعه نهاوند گفت: انتخاب قدس به عنوان مرکز رژیم صهیونیستی خط بطلانی بر همه مذاکراتی که بین سازشکاران و کسانی که به مذاکرات دل خوش کرده بودند با صهیونسیتها است.
در بازدید از اورژانس اجتماعی نهاوند عنوان شد
مدیر کل امور بانوان استانداری همدان گفت: زنان بدسرپرست و بی سرپرست جامعه باید در اولویت اشتغال و توجه مسئولین قرار گیرند.
یکی دیگر از سرنشینان خودرو سمند که بر اثر برخورد با تیر چراغ برق باعث آتش گرفتن خودرو شده بود در بیمارستان جان باخت تا تعداد کشته های این تصادف به سه نفر برسد.

صفحه‌ها