به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس انجام می شود؛
فرمانده سپاه نهاوند گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و ایثارگری ها رزمندگان شجاع انقلاب اسلامی است که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ۲۲۰ برنامه در سطح شهرستان اجرا می‌شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از هشدارهای شیوع گسترده کرونا ویروس خبر داد و گفت: حفاظت از سلامتی و جان مردم وظیفه و خط قرمز ماست و ضرورت فرهنگسازی برای مقابله با کرونا در لایه های مختلف این شهرستان فقط با کمک اصحاب رسانه و پویش های مردم محقق خواهد شد.

 

 

 

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

رئیس اداره میراث فرهنگی نهاوند گفت: فصل ششم کاوش‌ معبد لائودیسه امسال انجام می‌شود و 900 میلیون تومان برای این منظور اختصاص یافته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند از اختصاص ۲۱ هزار متر مربع در نهاوند برای اجرای طرح ملی مسکن خبر داد.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل تخصیص آب گاوداری ۶ هزار راسی که توسط شرکت شستا در نهاوند احداث می شود حل شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در بازدید از مجتمع گلخانه ای روستای علمدار نهاوند عنوان کرد
رئیس جهاد کشاورزی استان همدان گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۴۰ هکتار گلخانه در استان وجود دارند و با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده سعی در ایجاد ۵۰۰ هکتار گلخانه در استان داریم.
در دیدار وزیر نفت با نماینده نهاوند اعلام شد
در دیار وزیر نفت با نماینده نهاوند در مجلس مقرر شد زمین فوتبال چمن مصنوعی در نهاوند احداث شود.
مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: بیش از ۶۳ هزار تن گوجه در نهاوند برداشت می‌شود.
مردم متدین و انقلابی روستای توانه نهاوند تاکنون مبلغ ۶۵۰ میلیون ریال کمک نقدی جهت بازسازی مسجد وسنگ نمای مسجدامام حسین علیه السلام اهدا کرده اند.
کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش نهاوند از توزیع لوازم ورزشی در مدارس این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از کشف 150 حلقه لاستيک قاچاق و خارج از شبکه توزيع توسط ماموران کلانتري11 اين شهرستان خبر داد.
فوت شدگان بر اثر کرونا با حضور و نظارت بازرسان شبکه بهداشت و با رعایت دستورات بهداشتی به خاک سپرده می شوند.
ضدعفونی تاکسی های سطح شهر نهاوند توسط شهرداری انجام شد ولی مردم بر نظارت ها بر این صنف و رفع دغدغه های خود تاکید دارند.
بذر ثمین نهاوند
تولید بذر بوجاری و گواهی‌شده گندم مورد استقبال کشاورزان استان همدان قرارگرفته است و بیش از ۶۰ درصد این بذرها در نهاوند تولید و روانه بازار می‌شود.
در پی تغییر وضعیت بیماری کرونا در نهاوند از زرد به نارنجی جلسه ستاد پیشگیری و کنترل مبارزه با کرونا در فرمانداری نهاوند تشکیل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری ۱۶ متهم و کشف سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی در ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
با پیگیری نماینده نهاوند در مجلس انجام شد
نماینده مردم نهاوند در مجلس از توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی و بهداشتی بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها