سعید درویشی زنبوردار نمونه کشوری که سال گذشته توانست در برداشت عسل و مشتقات آن رکوردزنی کند، امسال نیز از هر کندو 110 کیلو عسل برداشت کرده است، این در حالی است که زنبورداران دیگر از هر کندو 10 کیلو برداشت می‌کنند.
دادستان عمومی و انقلاب نهاوند، گفت:دستفروشان نهاوند در 2 بازارچه احداث شده ساماندهی شوند.

 

 

 

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

فرماندار نهاوند گفت: در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ بیش از ۴۷ هزار نفر به حجت الاسلام رییسی، رییس جمهور منتخب رأی دادند.
امام جمعه، فرمانده سپاه و فرماندار شهرستان نهاوند در پی خلق حماسه سیاسی مردم شهرستان نهاوند در انتخابات ۱۴۰۰ با صدور پیام مشترکی تقدیر کردند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند گفت: از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون کرونا بیش از ۱۰ هزار دز واکسن در نهاوند تزریق شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند از پیوندزنی ۲۰ هکتار از باغات پسته این شهرستان خبر داد.
مدیرکل زندان‌های استان همدان از آزادی هفت نفر از مددجویان زندان نهاوند خبر داد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از احداث چهار مخزن ذخیره آب شرب در شهرستان نهاوند خبر داد و گفت: عملیات احداث مخزن ٢٠٠٠ مترمکعبی شهر گیان که درهفته دولت سال گذشته کلنگ‌زنی شده بود، در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
شهرستان نهاوند با ۱۲ هکتار سطح زیرکشت در مزارع بین باغی بیشترین میزان تولید گل‌گاوزبان را در استان همدان به خود اختصاص داده است.
استاندار همدان با بیان اینکه همدان یکی از استان‌های موفق کشور در زمینه کنترل و مقابله ویروس کرونا بوده است گفت: بیش از ۹۵ هزار نفر از مردم همدان واکسن دریافت کرده‌اند.
فرماندار نهاوند نتایج ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی این شهر را اعلام کرد و گفت که براساس نتایج حاصله از شمارش آرا، هفت نفر به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل به برای حضور در این دوره از شورای شهر نهاوند انتخاب شدند.
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرهای گیان و فیروزان نهاوند از سوی ستاد انتخابات این شهرستان اعلام شد.
مردم نهاوند با حضور در پای صندوق‌های رای عزم و اراده خود را برای تعیین سرنوشت کشور و البته «نه به دشمن» به نمایش گذاشتند
حضور گسترده رای اولی ها در انتخابات ۲۸ خرداد در شعب اخذ رای شهرستان نهاوند جلوه های زیبایی از بصیرت و عشق به انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.
مردم شهرستان نهاوند همچون سراسر کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها حضوری پررنگ دارند و حماسه می‌آفرینند.
مسئولان شهرستان نهاوند با حضور در شعبات اخذ رأی در آغازین ساعات شروع انتخابات، رأی خود را در صندوق انداختند.
امام جمعه نهاوند با اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای در ساعات اولیه گفت: مردم ثابت کردند در هر زمان حامی انقلاب هستند و به تبلیغات دشمن ترتیب اثر نخواهند داد.
// خبر به‌روزرسانی می‌شود//
هم‌زمان با سراسر کشور سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نهاوند آغاز شد.

صفحه‌ها