تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 18416
27. فروردين 1393 - 9:01
پایگاه خبری گرو: نایب رئیس شورای شهر نهاوند گفت: دانشگاه جدید علمی کاربردی شهرداری نهاوند در ترم جدید دانشجو میپذیرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد صامد جهانیان در نشست خبری با خبرنگاران نهاوند گفت: مجوز احداث یک واحد دانشگاهی علمی کاربردی زیر نظر شهرداری نهاوند اخذ شده و این دانشگاه در ترم جدید تحصیلی دانشجو میپذیرد.

جهانیان گفت: این واحد دانشگاهی با همکاری سازمان شهرداری ها و دهیاریها در شهر نهاوند احداث خواهد شد و از خروج دانشجویان نهاوندی از این شهر جلوگیری میکند و از شهر های مختلف دانشجو می پذیرد.

سخنگوی شورای شهر نهاوند گفت: شهرداری نهاوند تا زمان شروع ترم جدید فرصت دارد که منابع انسانی و اعضای هیئت علمی را معرفی و مراحل ثبت نام را شروع کند.

وی افزود: بیشتر رشته های این دانشگاه در حوزه رشته های فنی و رشته های مرتبط با مسائل شهری و عمران و شهر سازی خواهد بود.

جهانیان گفت: امیدوارم همه مسئولان و نهاد های شهر نهاوند به شهرداری کمک کنند تا این دانشگاه در شهر نهاوند افتتاح شود چون یکی از منابع درامدی شهرداری نهاوند خواهد بود و باعث پیشرفت هرچه بیشتر شهرستان میشود.

>>> وضعیت محیطی دارو خانه شبانه روزی نهاوند مناسب نیست

نایب رئیس شورای شهر نهاوند در ادامه این نشست خبری با اشاره به وضعیت تنها داروخانه شبانه روزی این شهر گفت: شهرستان نهاوند با جمعیت بالغ بر صد هزار نفر تنها یک داروخانه دارد که وضعیت این داروخانه نیز در شان مردم نهاوند نیست.

وی گفت: داروخانه نهاوند شکل قدیمی دارد و این باعث بروز مشکلاتی برای مردم شده ولی اگر در سطح شهر بیش از یک داروخانه شبانه روزی داشته باشیم باعث ایجاد حس رقابت شده و کیفیت داروهای عرضه شده نیز افزایش می یابد.

جهانیان گفت: طبق قانون ،شورای شهر نسبت به امور بهداشتی و درمانی شهروندان مسئولیت و دغدغه دارد و وظیفه شورا است که به نمایندگی از مردم نقطه نظرات آنان را منعکس و پیگیری کند.

وی به برخورد نامناسب بعضی از پرسنل بیمارستان علیمرادیان نهاوند در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: رفتار برخی از کارکنان این بیمارستان مناسب نیست و باید اینگونه رفتارها در حوزه بهداشت ، داروخانه و پرسنل بیمارستان مورد بازنگری قرار گیرد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام