تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37696
10. خرداد 1398 - 14:08
فرمانده دوران دفاع مقدس و بازرس قرارگاه امام حسین(ع) گفت: مردم کشورمان نشان دادند که آرمان آزادی قدس شریف را هرگز فراموش نمی کنند و همیشه پشتیبان ملتهای مسلمان و مظلوم هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سردار مهدی صدیق در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در مصلی نهاوند گفت: حضور مردم انقلابی و باسابقه درخشان شهرستان نهاوند در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان داد که حمایت از مردم ستم دیده فلسطین از آرمانهای مردم ایران اسلامی است.

 صدیق اظهار داشت: صهیونیست ها با استفاده از کوتاهی و عدم اتحاد مسلمانان سرزمین فلسطین را غصب کردند و حق مردم فلسطین را پایمال کردند.

وی گفت: جنایتکاران صهیونیست در طول این سالهایی که فلسطین را اشغال کردند در سایه بی توجهی مدعیان حقوق بشر دست به جنایات فجیعی زدند.

بازرس قرارگاه امام حسین(ع) افزود: ولی امروز به برکت مقاومت و با توجه به حوادث منطقه صهیونیستها به خوبی میدانند که مقاومت از چه قدرتی برخوردار است.

وی گفت: برخی در رسانه هایشان اصلا اشاره ای به مسئله قدس نکردند در حالی که قدس مسئله اصلی جهان اسلام است و تیتر روزنامه ها و رسانه هایشان به خبرهای حاشیه ای می پردازند.

صدیق اظهار داشت: مردم ایران اسلامی همواره پایبند به آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدا هستند و در عرصه های مختلف این موضوع را به خوبی نشان دادند.

بازرس قرارگاه امام حسین(ع) افزود: مردم کشورمان نشان دادند که آرمان آزادی قدس شریف را هرگز فراموش نمی کنند و همیشه پشتیبان ملتهای مسلمان و مظلوم هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: رزمندگان انقلاب اسلامی در طول سالهای دفاع مقدس با رشادتهای خود احازه ندادند که یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد و امروز همه ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

صدیق گفت: باید هوشیارتر باشیم چون اگر مذاکره و سازش را قبول کنیم دشمنان به ما امان‌ نمی دهد و اگر یک قدم عقب بنشینیم انها چند قدم جلوتر می آیند.

بازرس قرارگاه امام حسین(ع) افزود: برخی رسانه ها و روزنامه ها در هفته های اخیر القا کننده جنگ بودند در حالی که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که جنگ نمیشود و مذاکره هم نمی کنیم.

وی بیان داشت: در عرصه نظامی و کارشناسان نیروهای مسلح هم بر این عقیده اند که جنگ نمیشود چون دشمنان به خوبی از اقتدار نظامی و قدرت دفاعی انقلاب اسلامی خبر دارند.

صدیق با طرح سوالی گفت: با این همه دشمنی و این همه جنایت آیا می شود با این دشمن مذاکره کرد؟ در حالی که آنها با اصل انقلاب مشکل دارند.

بازرس قرارگاه امام حسین(ع) افزود: همانطور که رهبری انقلاب فرمودند ما به بمب اتم‌ نیاز نداریم و دشمنان در بحث هسته ای دنبال بهانه هستند دیدید که بعد از برجام مدام بهانه جویی کردند.

وی گفت: در برجام که با سرنوشت کشور در ارتباط بود چرا سریعا تصویب شد؟ و دیدید نتیجه مذاکرات با طرف غربی چه شد و آنها از برجام خارج شدند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان