تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 18467
30. فروردين 1393 - 9:12
پایگاه خبری گرو: رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: ببیش از 17 هزار نفر به آزمایشگاه مرکز بهداشت نهاوند مراجعه کرده اند.

DSC02981

 

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد زمانیان در نشست خبری با خبرنگاران نهاوند گفت: آزمایشگاه مرکزبهداشت نهاوند با بیش از 193 هزار مورد آزمایش و مراجعه17 هزار نفر در این زمینه رتبه اول استان را بدست آورد.

وی گفت: همچنین مرکز بهداشت شهرستان نهاوند نیز موفق شد بعد از مرکز بهداشت شهرستان نهاوند به عنوان رتبه دوم در مراکز بهداشت سراسر استان معرفی شود .

وی افزود: براساس بررسی و اعتبار سنجی که بازرسان استانی و کشوری انجام دادند بیمارستان ایت الله علیمرادیان نهاوند توانست با افتخار به عنوان بیمارستان درجه یک معرفی شود.

زمانیان گفت: از طرف مرکز بهداشت شهرستان 550 میلیون تومان دارو در اختیار مردم قرار گرفته است و 75 میلیون تومان دارو نیز در اختیار خانه های بهداشت قرار گرفته است.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز هفته سلامت اشاره کرد و گفت: این هفته از روز دوشنبه اول اردیبهشت آغاز میشود و شعار جهانی هفته سلامت امسال ( یک عمر سلامتی با خود مراقبتی ) خواهد بود.

وی به تشریح برنامه های هفته سلامت در شهرستان نهاوند پرداخت و گفت: در طول این هفته از طرف بخش بهداشت و درمان شهرستان برنامه های مختلفی برگزار میشود و دریکی از مدارس شهرستان با حضور مسئولان برنامه های این هفته آغاز میشود.

وی گفت: در یک حرکت نمادین شعار امسال بر روی مینی بوس ها و تاکسی های سطح شهر نهاوند نصب میشود تا مردم با این هفته بیشتر اشنا شوند.

زمانیان گفت: با توجه به خطر استفاده جوانان از مواد مخدر و به ویژه قلیان، کارشناسان این مرکز در جلسات مختلفی با خانواده ها خطرات مصرف قلیان را بیان و راهکار های جلوگیری از مصرف مواد مخدر را ارائه میکنند.

زمانیان به برگزاری مسابقه دوچرخه سواری اشاره کرد و گفت: با همکاری هئیت دوچرخه سواری و راهنمایی و رانندگی نهاوند، همایش دوچرخه سواری را در چهارمین روز از هفته سلامت خواهیم داشت که در پایان به  قید قرعه جوایزی نیز اهدا خواهد شد.

وی گفت: سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه، برگزاری همایش با حضور امام جمعه و فرماندار در کانون شهید باهنر، تجلیل از همکاران و برگزاری کارگروه سلامت در محل فرمانداری از دیگر برنامه های مرکز بهداشت نهاوند در طول هفته سلامت خواهد بود .

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام