تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40628
7. اسفند 1398 - 18:01
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از مصوبه این کمیسیون در مورد واریز ۱۲۰ لیتر بنزین در فروردین‌ به کارت‌های سوخت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمداسماعیل سعیدی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، در خصوص بررسی لایحه بودجه سال آینده در این کمیسیون گفت:‌ در جلسه امروز پیشنهاد آقای قوامی در مورد اختصاص ۶۰ لیتر بنزین اضافه در فروردین سال ۹۹ به تصویب رسید. 

وی ادامه داد: این پیشنهاد در جریان بررسی تبصره ۱۴ لایحه بودجه مطرح شد که براساس آن، در فروردین سال ۹۹ علاوه بر ۶۰ لیتر بنزین ماهانه، ۶۰ لیتر بنزین عیدانه نیز به کارت‌های سوخت همه هم‌وطنان واریز می‌شود که در مجموع ۱۲۰ لیتر بنزین می‌شود.

این عضو کمیسیون تلفیق همچنین گفت: در این جلسه پیشنهاد دیگری در تبصره ۱۴ لایحه بودجه مورد بررسی قرار گرفت مبنی بر اینکه بسته معیشتی دولت و یارانه از یکدیگر جدا شود و میزان یارانه ماهانه برای همه بجز افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد به ۲۷ هزار تومان کاهش یابد اما در عوض به همه مردم بسته معیشتی و یارانه داده شود. به افراد تحت پوشش هم همان ۴۵ هزار تومان به علاوه بسته معیشتی اختصاص یابد.

سعیدی ادامه داد: این پیشنهاد مورد قبول اعضای کمیسیون تلفیق قرار نگرفت و رد شد.

وی در پایان گفت: جلسه کمیسیون تلفیق تا ظهر امروز ادامه داشت ‌و جلسه بعدی یکشنبه آینده برگزار میشود واحتمالا گزارش جدید کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه دوشنبه تقدیم صحن علنی مجلس خواهد شد. 

منبع: فارس

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام