رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند با اشاره به برگزاری سوگواره یاس نبوی در7 بقعه متبرکه نهاوند گفت: ویژه‌برنامه سوگواره یاس نبوی در 7 بقعه و امامزاده متبرکه شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
سایت نافع
پایگاه خبری صبح الوند
سایت صدای دانشجو
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان همدان
پایگاه خبری ملایری ها
پایگاه خبری صبح رزن
پایگاه خبری رودآور تویسرکان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین

تازه ترین مطالب

مطالب اخبار شهرستان

شهردار نهاوند از آغاز اجرای طرح استقبال از نوروز 96 در سطح شهر خبر داد.
در یادواره شهدای دهفول عنوان شد/
کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی گفت: مدافعان حرم باقدرت و با داشتن بصیرت ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان نهاوند گفت: با هدف افزایش ضریب مکانیزاسیون در بخش زراعت، باغبانی، دامداری و شیلات شهرستان نهاوند در سالجاری 6 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات بانکی با نرخ سود 15 درصد از طرف سازمان جهادکشاورزی تخصیص یافته است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند با اشاره به برگزاری سوگواره یاس نبوی در7 بقعه متبرکه نهاوند گفت: ویژه‌برنامه سوگواره یاس نبوی در 7 بقعه و امامزاده متبرکه شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه نهاوند:
فرمانده سپاه نهاوند گفت: در ایام فاطمیه چندین یادواره شهدا در شهرستان نهاوند باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود.
عکس روز/
عکسی از دوران دفاع مقدس که در آن سردار شهید حاج حسین همدانی در کنار محسن رضایی و سردار حاج میرزا سلگی رزمنده نهاوندی قرار دارد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند:
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهاوند گفت:برنامه‌ریزی برای خدمات‌دهی مناسب به مسافران و معرفی توانمندی‌های شهرستان باید به صورت جدی در دستور کار مسئولان باشد.
گزارشی جالب از باغ بهشت نهاوند/
گوشه‌ای از این شهر پرهیاهو عده‌ای به شغلی مشغول‌اند که فردا و پس‌فردا، میزبان تک‌تک ما و شریک حزن و اشک بازماندگانمان می‌شوند تا جسمی را مهیای سفر به دیار باقی کنند.
مدیر بیمارستان بعثت همدان:
مدیر بیمارستان بعثت شهر همدان گفت: حال مصدوم حادثه اسیدپاشی نهاوند خوب است و خوشبختانه چشم‌های بیمار هم آسیب چندانی ندیده است.
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان از ورود سامانه بارشی از بعدازظهر چهارشنبه به استان خبر داد.
با حضور نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی و روسای هیئت‌های ورزشی این شهرستان موانع و مشکلات ورزش نهاوند موردبررسی قرار گرفت.
رئیس بنیاد مسکن نهاوند:
رئیس بنیاد مسکن نهاوند گفت: تا کنون طرح هادی در ۷۰ روستای نهاوند با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال اجرا شده است و طرح هادی در ۲۰ روستای نهاوند نیز در دست اجراست.
امام جمعه نهاوند:
امام جمعه نهاوند گفت: همانگونه که امام راحل فرمودند امروز فلسطین مساله اول جهان اسلام است و انقلاب اسلامی ایران حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین را جزء آرمانهای خود میداند.
فرمانده نیروی انتظامی نهاوند:
فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: سرقت، انگیزه حادثه اسیدپاشی در نهاوند بوده است و متهم این پرونده نیز دستگیرشده است.
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی نهاوند گفت: امسال در نهاوند ۱۶ شرکت تعاونی با هدف ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی با گرایش‌های مختلف اقتصادی و رویکرد حضور بخش عمومی و مردمی تشکیل شده است.

صفحه‌ها