تازه های سایت

کد مطلب: 47785
20. مهر 1400 - 8:29

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، دکتر محمد طاهری ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:با از دست رفتن ۶ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار درگذشتگان از کوید ۱۹ در استان همدان از ابتدای همه گیری تاکنون به ۲ هزار و ۹۳۷ نفر رسید.

او افزود: در مجموع با ۴۱۰ مورد جدید تعداد بیماران سرپایی مثبت از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون به ۹۰ هزار و ۶۰۸ نفر و بیماران بستری مثبت به ۲۸ هزار و ۸۴۶ رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان بیان کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علایم تنفسی مشکوک به کرونا ۹۷۷ مورد بود که ۱۴۶ نفر از مراجعان در بخش عادی و ۲۰ بیمار در بخش آی. سی. یو بستری هستند.

طاهری درباره آخرین آمار بستری بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز افزود: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۴۹۳، بهار یک هزار و ۴۵۲، تویسرکان یک هزار و ۴۶۳، رزن یک هزار و ۱۴۰، درگزین ۳۸۳، فامنین ۳۹۰ و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۲۹ نفر است.

او گفت: همچنین تاکنون ۵ هزار و ۴۲۴ نفر در ملایر، ۳ هزار و ۷۷۷ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۲۷۴ نفر نیز در شهرستان همدان و خارج از استان ۶۲۱ مورد مثبت گزارش شده است.

حال ۴۰ بیمار مبتلا به کرونا وخیم گزارش شده است.

دیدگاه شما