تازه های سایت

کد مطلب: 44802
3. بهمن 1399 - 0:22
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: ۲ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جان باختند که شمار متوفیان از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا در این استان به یک هزار و ۴۵۱ مورد رسید.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت: با شناسایی ۲۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان همدان به ۱۰ هزار و ۴۷ بیمار افزایش یافت.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۱ مورد بوده که از این تعداد ۵۰ نفر در بخش عادی بستری شدند.

وی اضافه کرد: ۱۱ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۴ بیمار نیز وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۳، بهار ۵۷۵، تویسرکان ۶۲۸، رزن ۴۱۵، درگزین ۱۷۸، فامنین ۱۷۵ و کبودراهنگ ۶۳۹ نفر بوده است.

وی افزود: همچنین یک هزار و ۸۷۰ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۱۷ نفر در نهاوند و سه هزار و ۸۱۸  نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

تعداد بیماران کرونایی در شهرستان نهاوند با ثبت یک مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۱۱۷ نفر رسید.

دیدگاه شما