تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 42394
26. تير 1399 - 8:06
مسئول بسیج جامعه زنان نهاوند گفت: برنامه های هفته عفاف و حجاب با اجرای پویش ها و برنامه های متنوع در فضای مجازی اجرا میشود و در این هفته برای تشویق بانوان به استفاده از حجاب برتر ۵۰۰ بسته فرهنگی توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، انسیه سیف در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با توجه به برنامه ریزی دشمنان برای ضربه زدن به اعتقادات و باورهای اسلامی جوانان و بی هویت کردن این قشر اهمیت عفاف و حجاب در جامعه بیشتر مشخص می شود.

وی اظهار داشت: دشمنان دین با اقدامات و هزینه های فراوان و با استفاده از ابزارهای رسانه ای درصدد اجرای نقشه های شوم خود بر ضد عفاف و حجاب و ارزشهای جامعه هستند.

مسئول بسیج جامعه زنان ادامه داد: امروز وظیفه همه ما گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه و مبارزه بر علیه طراحی های دشمنان در این بخش است.

وی افزود: هرساله در هفته عفاف و حجاب برنامه های متنوعی در شهرستان نهاوند اجرا میشد که امسال با توجه به شرایط کرونایی بیشتر برنامه ها در فضای مجازی اجرا میشود.

سیف گفت: برنامه های این هفته با برگزاری پویش ها و برنامه های جدیدی به همراه مسابقات در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: برگزاری نمایشگاه عکس و پویش چادر اولی ها به همراه مسابقه نقاشی با موضوع عفاف و حجاب و انتشار مطالب و عکس نوشته ها با این مضمون از برنامه های این هفته است.

مسئول بسیج جامعه زنان نهاوند اظهار داشت: در این هفته غرفه عرضه چادر و محصولات مرتبط با عفاف و حجاب در حوزه علمیه خواهران  نهاوند با تخفیف ویژه در خدمت بانوان است.

وی به دیگر برنامه ها اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط کرونایی مراسم اجتماع عفاف و حجاب امسال برگزار نمیشود و با همکاری خواهران نهاوندی رزمایش کمک مومنانه برای کمک به نیازمندان اجرا خواهد شد.

سیف گفت: با همکاری خواهران بسیجی نهاوند در این هفته توزیع اقلام بهداشتی و فرهنگی و اهدای جهیزیه به افراد نیازمند برنامه ریزی شده است و برای تشویق به استفاده از حجاب برتر ۵۰۰ بسته فرهنگی به همراه اقلام مرتبط با حجاب در شهرستان توزیع می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام