تازه های سایت

کد مطلب: 39308
12. آبان 1398 - 9:26
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند از رفع تصرف ۱۰ هکتار از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید هادی مصطفوی گفت: با ورود مدعی العموم و طبق گزارش اداره راه و شهرسازی نهاوند از حدود ۱۰ هکتار از اراضی ملی و دولتی رفع تصرف صورت گرفته است.

وی گفت: ارزش این اراضی که عمدتا شامل ملک و ساختمان بوده جمعا به ارزش ۱۷۵/۶۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است.

همچنین حسین متین رئیس راه و شهرسازی نهاوند از رفع تصرف از اراضی و بازگشت آن به بیت المال به ارزش ۱۷۵میلیارد ریال خبر داد.

وی گفت: در یک سال گذشته ۱۷۵میلیارد ریال رفع تصرف اراضی و املاک دولتی بیت المال باصدور احکام قضائی و دستور توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند و اجرای احکام توسط عوامل یگان حفاظت از اراضی اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند انجام شده است.

به گفته وی این موارد شامل رفع تصرف از  اراضی ملی و دولتی و تخلیه خانه های سازمانی و آزادسازی حریم راه های تحت پیمان این اداره بوده است که با احکام صادره دادستان اجرایی شده است.

متین یادآورشد: جلوگیری از اخلال، تصرف، تجاوز، تخریب و دخالت در اراضی عمومی، تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان، متصرفان و متجاوزان از وظایف و اختیارات یگان حفاظت از اراضی است.

رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند در پایان ازهمشهریان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تجاوز به اراضی دولتی و ساخت و ساز غیر قانونی مراتب را به شماره تلفن‌ ۳۳۲۲۲۰۶۷ اطلاع دهند.

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا