تازه های سایت

کد مطلب: 38895
8. مهر 1398 - 8:30
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: سبقت غیرمجاز راننده تریلی در جاده نهاوند - فیروزان و برخورد با نیسان موجب مرگ ۲ تن و مجروح شدن یک نفر شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ رضا عزیزی بیان کرد: ساعت ۱۷ روز گذشته خبر یک مورد سانحه فوتی به علت تجاوز به چپ خودروی تریلی در جاده فیروزان اطلاع رسانی شد.

وی افزود: پس از حضور ماموران پلیس راه مشخص شد که تریلی با شماره انتظامی کرمانشاه با نیسان متعلق به بومی نهاوند برخورد و سه کشته و زخمی بر جا گذاشته است. 

رییس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: جاده نهاوند - فیروزان به طول حدود ۲۵ کیلومتر ۲ طرفه بوده و عملیات عمرانی برای بزرگراه کردن این محور حادثه‌خیز از مهرماه شروع شده است. 

سرهنگ عزیزی روند اجرای طرح را کند دانست و گفت: امسال تاکنون ۱۳ تن در این مسیر کوتاه جان خود را از دست دادند. 

وی بیان کرد: روزانه سه تیم گشتی برقراری امنیت در این مسیر ۲۵ کیلومتری را عهده‌دار هستند که برخی مواقع به چهار تیم افزایش می‌یابد. 

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: با توجه به تردد خودروهای متعلق به اصفهان، کرمانشاه و  ایلام از جاده نهاوند فیروزان همچنین عبور کامیون و تریلی ها از این مسیر برای عزیمت به مرز خسروی و پرویز خان، این مسیر از جاده‌های پرترافیک استان است.

سرهنگ عزیزی به رانندگان توصیه کرد: با پرهیز از عجله و شتاب، سرعت و سبقت غیرمجاز برای رسیدن به مقصد با صبر و حوصله و رعایت قوانین راهور تردد و رانندگی کنند. 

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان