تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38813
1. مهر 1398 - 8:06
مدیر شرکت توزیع نیروی برق نهاوند گفت: اولین نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی جنوب استان در اراضی بین نهاوند و شهر بروجرد آماده بهره‌برداری است و نقش مهمی در تأمین برق ساکنین این منطقه دارد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، رضا شیردره در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: تأمین برق با استفاده از روش‌های نوین و کاهش آسیب رساندن به محیط‌زیست از اهداف این شرکت است به همین دلیل استفاده از نیروی برق خورشیدی در دستور کار اداره برق قرار دارد.

وی اظهار داشت: اداره برق نهاوند از سرمایه‌گذارانی که قصد مشارکت در این زمینه دارد دعوت می‌کند و با آن‌ها همکاری لازم را خواهد داشت.

مدیر شرکت توزیع نیروی برق نهاوند گفت: با هماهنگی انجام‌شده و با تلاش‌های کارکنان این اداره اولین نیروگاه خورشیدی جنوب استان همدان در اراضی بین شهرستان نهاوند و بروجرد آماده بهره‌برداری است.

وی عنوان کرد: این نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی در روستای جعفرآباد احداث‌شده و آماده افتتاح است که با حضور مسئولان انجام می‌شود.

شیردره اظهار داشت: این نیروگاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ۲ میلیارد تومان هزینه اجراشده است که ۵۰ خانوار را تأمین انرژی خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: از مهرماه قبوض کاغذی مشترکان شرکت توزیع برق نهاوند حذف خواهد شد و همشهریان باقی‌مانده که اطلاعاتشان ثبت‌نشده به این اداره مراجعه کنند.

مدیر شرکت توزیع برق نهاوند افزود: در راستای حذف قبوض کاغذی ۹۰ درصد اطلاعات مشترکان در شهرستان نهاوند جمع‌آوری‌شده است که حذف این قبوض باعث کاهش مصرف کاغذ و کم کردن هزینه‌ها می‌شود.

وی در ادامه به عملیات این شرکت در خصوص پیاده راه کردن خیابان سعدی اشاره کرد و گفت: عملیات اصلاح و بهینه شبکه‌های توزیع برق این خیابان به‌منظور پیاده راه‌سازی ظرف چند روز آینده اجرایی خواهد شد.

 شیردره گفت: در راستای انجام این طرح مبلغ 400 میلیون تومان هزینه خواهد شد که جابه‌جایی یک دستگاه پست هوایی و برکناری یک پست هوایی دیگر، نصب 31 دستگاه چراغ گازی و اصلاح سطح مقطع شبکه‌های فشار ضعیف موجود و افزایش تعداد فیدرها از اهم اقدامات انجام‌شده برای تکمیل این طرح است.

وی در پایان گفت: تعویض 30 اصله پایه چوبی و بتونی 9 متری و 12 متری با پایه‌های بتونی گرد و احداث 2420 متر شبکه فشار ضعیف باهدف تأمین برق مطمئن و پایدار مشترکین خیابان سعدی از دیگر اقدامات انجام‌شده این اداره خواهد بود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان