تازه های سایت

کد مطلب: 38046
19. تير 1398 - 9:14
فرمانده سپاه نهاوند گفت: با هماهنگی با هیئت امنای مساجد و با حضور مسئولان مشکلات مناطق مختلف شهر نهاوند به صورت هفتگی بررسی و رفع میشود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با هدف دیدار چهره به چهره و بدون واسطه مردم با مسئولان و جهت بررسی مشکلات مناطق مختلف شهر نهاوند روز های یکشنبه مسئولان در مساجد با مردم دیدار می کنند.

وی اظهار داشت: در این طرح که با همکاری ادارات و همراهی امام جمعه شهرستان انجام‌میگیرد مشکلات مناطق مختلف توسط نمازگزاران مطرح و توسط مسئولان پاسخ داده میشود.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: این طرح به صورت هفتگی هر یک شنبه همزمان با نماز مغرب و عشا اجرا میشود و در طول ۳ هفته ای که اجرا شده بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است.

وی بیان کرد: هدف از اجرای این برنامه حضور مردم در بین مسئولان، بررسی مشکلات و رونق دادن به مساجد است و قطعا برکاتی خواهد داشت.

مرادی گفت: این طرح با هماهنگی سپاه، ارکان مساجد، اداره اوقاف و تبلیغات اسلامی اجرا میشود و بعد از اجرا در چند مسجد درخواست هایی از دیگر مساجد برای اجرا در آن مناطق دریافت کرده ایم.

وی افزود: در این برنامه نماز مغرب و عشا توسط امام جمعه محترم شهرستان اقامه میشود و سپس مردم‌مشکلاتشان را مطرح و توسط مسئولان پیگیری میشود.

فرمانده سپاه نهاوند در پایان گفت: این طرح باعث نزدیکی بیشتر مردم و مسئولان به یکدیگر میشود و از همه مسئولانی که در این برنامه حضور دارند و پاسخگوی مردم هستند تشکر و قدردانی می‌کنیم.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام