تازه های سایت

کد مطلب: 38017
15. تير 1398 - 10:14
فرمانده سپاه نهاوند گفت: هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب 30 عنوان برنامه به همراه اجتماع بزرگ حافظان حریم خانواده در شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: هفته حجاب و عفاف امسال هم‌زمان با دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) از 15 تا 21 تیر برگزار می‌شود و به همین مناسبت برنامه‌های متنوعی در شهرستان نهاوند تدارک دیده‌شده است.

وی اظهار داشت: با برگزاری جلساتی مختلفی بیش از 30 عنوان برنامه متنوع در طول این هفته برگزار می‌شود تا درزمینهٔ عفاف و حجاب فرهنگ‌سازی شود.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: دشمن با برنامه‌ریزی گسترده درصدد بی‌هویت کردن جوانان و از بین بردن فرهنگ عفاف و حجاب در بین نسل جوان است بنابراین باید در این زمینه دقت شود.

وی عنوان کرد: با توجه به نام‌گذاری ایام هفته عفاف و حجاب برنامه‌ها با توجه به عناوین روزهای هفته اجرا می‌شود و سعی شده است که برنامه‌ها امسال متنوع‌تر و متفاوت‌تر باشد.

مرادی در خصوص اسامی و عناوین هفته حجاب و عفاف گفت: شنبه ۱۵ تیر به‌عنوان "عفاف و حجاب، فریضه الهی، سیره فاطمی (س)"؛ یکشنبه ۱۶ تیر "عفاف و حجاب، تجلی فطرت، تاج بندگی "؛ دوشنبه ۱۷ تیر "عفاف و حجاب، حقوق شهروندی، احترام به قانون "؛ سه‌شنبه ۱۸ تیر "عفاف و حجاب، تکریم خویشتن، احترام به آزادی "؛ چهارشنبه ۱۹ تیر "عفاف و حجاب، اخلاق‌مداری، خانواده سالم "؛ پنج‌شنبه ۲۰ تیر "عفاف و حجاب، میراث ایرانی، گرایش جهانی " و جمعه ۲۱ تیر "عفاف و حجاب، امنیت اجتماعی، وصیت شهیدان " نام‌گذاری شده است.

وی در ادامه به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت و گفت: پیاده‌روی مخصوص بانوان، تقدیم 400 شاخه گل به بانوان نهاوندی، مسابقات کتاب‌خوانی، تجلیل از بانوان محجبه، برگزاری نشست‌های روشنگری، حضور در نماز جمعه و پرداختن به موضوع حجاب و عفاف در حلقه‌های صالحین، اکران فیلم در مساجد و حوزه‌ها و برپایی نمایشگاه عکس ازجمله برنامه‌های سپاه نهاوند در این هفته است.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: نصب پوستر در تاکسی‌های سطح شهر با محوریت عفاف و حجاب، تجلیل از کارمندان محجبه، برگزاری مسابقات ورزشی، طرح ویزیت رایگان در مناطق مختلف شهرستان و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه‌های این هفته است.

وی گفت: مهم‌ترین برنامه این هفته اجتماع بزرگ حافظان حریم خانواده است که این برنامه با حضور خانواده‌های نهاوندی در میدان مرکزی نهاوند روز پنج‌شنبه از ساعت 18:30 غروب با اجرای برنامه‌های متنوع شروع می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام