تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37661
7. خرداد 1398 - 9:19
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: توسط اورژانس هوایی دو کودک از پد بالگرد بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به بیمارستانهای همدان و کرمانشاه اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در 48 ساعته گذشته و طی دو سورت پرواز اورژانس هوایی از پد بالگرد بیمارستان قدوسی نهاوند دو کودک به بیمارستانهای شهرهای اطراف اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در اولین ماموریت یک نوزاد تازه متولد شده در بیمارستان آیت الله علیمرادیان به علت "فتق دیافراگماتیک" توسط بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان کرمانشاه انتقال یافت.

دارابی گفت: در ماموریت دوم نیز یک کودک 3 ماهه به دلیل "تاکی پنه و پنومونی" توسط اورژانس هوایی به بیمارستان بعثت همدان انتقال داده شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند همچنین گفت: در هفته گذشته نیز یک کودک 4 ساله نهاوندی توسط اورژانس هوایی به علت غرق شدگی در آب به بیمارستان بعثت همدان منتقل شد.

وی گفت: در طول مدت راه اندازی پد بالگرد امداد هوایی بیمارستان شهید قدوسی بیش از ۲۰ نفر از همشهریان برای ادامه درمان به بیمارستان های اطراف اعزام شدند و جانشان نجات یافته است.

دارابی اظهار داشت: پد اورژانس هوایی این بیمارستان استانداردترین و ایمن ترین  پد بالگرد در سطح بیمارستانهای استان همدان است.

وی در پایان گفت: برای نجات جان شهروندان در صورت نیاز با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی همدان بالگرد امداد هوایی به شهرستان نهاوند اعزام میشود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان