تازه های سایت

کد مطلب: 37338
30. فروردين 1398 - 20:06
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و پایان رسیدن فصل فوتبالی نهاوند خبرنگاران ورزشی نویس تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مهرداد سعدی نژاد رییس اداره ورزش و جوانان نهاوند در مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال عرصه ورزش شهرستان نهاوند در سالن ۶هزار نفری مجموعه فرهنگی و ورزشی علیمرادیان نهاوند اظهار داشت: به مناسبت اعیاد شعبانیه توسط باشگاه پاسارگاد نوین و پایگاه استعدادیابی باشگاه سپاهان در نهاوند مراسم تجلیل از ورزشی نویسان نهاوند انجام شد.

وی گفت: همه خبرنگاران شهرستان نهاوند برای پیشرفت نهاوند تلاش می‌کنند، ولی خبرنگاران ورزشی در روز‌های سرد و گرم در کنار تیم‌های ورزشی هستند وبامطالب خوب و انتقاد‌های سازنده خود باعث رونق ورزش می‌شوند.

سعدی نژاد افزود: رئیس هیأت فوتبال نهاوند مشاور فرماندار، بخش خصوصی، خیران ورزش دوست و پیشکسوتان ورزش به همراه خبرنگاران ورزش نویس یک فصل دیگر به ورزش و فوتبال نهاوند کمک کردند تا ورزش قهرمانی نهاوند رونق بگیرد.

رییس اداره ورزش و جوانان نهاونداظهار داشت: این مراسم به میزبانی و همت باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد و پایگاه استعداد یابی باشگاه سپاهان در نهاوند انجام شد.

سعدی نژاد در این مراسم، ضمن قدردانی از همه کسانی که در عرصه ورزش خدمت می‌کنند اظهار داشت: بهترین راه تقویت ورزش به ویژه فوتبال توجه به رده‌های پایه و مدارس آکادمی فوتبال می‌باشد.

وی گفت: امیدواریم فوتبال شهرستان با فعالیت مدارس فوتبال، آکادمی و پایگاه‌های استعداد یابی باعث رونق و جذب علاقمندان به ورزش به ویژه فوتبال شوند و نتیجه این زحمات منجر به کشف و معرفی استعداد‌های ورزشی در رده‌های ملی و بین الملی گردد.

سعدی نژاد در پایان از زحمات مجموعه هیات فوتبال شهرستان که به عنوان هیأت برتر استان در سال ۹۷ معرفی شد، کمال تشکر و قدردانی را کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام