تازه های سایت

کد مطلب: 37025
19. اسفند 1397 - 6:22
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان خبر داد
نهاوند پربارش ترین منطقه استان همدان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از افزایش 90 درصدی بارندگی در سالجاری خبر داد و گفت: بیشترین بارش ها مربوط به شهرستان نهاوند با 441 میلیمتر است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، منصور ستوده با بیان اینکه در سال گذشته 167 میلیمتر بارش در استان همدان ثبت شده است، اظهارکرد: در آمار بلندمدت 210 میلیمتر بارش در استان رخ داده که در مقایسه با افزایش 51 درصدی داشته است.

وی با اشاره به اینکه ارتفاع بارش برف در استان همدان 30سانتیمتر بوده است، تصریح کرد: بیشترین بارش ها مربوط به شهرستان نهاوند با 441 میلیمتر و کمترین بارشها مربوط به شهرستان فامنین با 240 میلیمتر بوده است.

ستوده با تأکید بر اینکه حجم فعلی سد اکباتان 16.6 میلیون مترمکعب است، خاطرنشان کرد: ورودی سد اکباتان 2000 لیتر در ثانیه و خروجی آن 830 لیتر برثانیه است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان با اشاره به اینکه در ماه‌های گذشته ورودی سد اکباتان 1000 لیتر برثانیه بوده است، یادآور شد: با آب شدن برف در بالادست سد، ورودی سد اکباتان بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه حجم سد کلان ملایر کاملاً پر است، عنوان کرد: ظرفیت فعلی سد کلان ملایر  45 میلیون مترمکعب است که به‌طور کامل پر است که دریچه‌های سد را باز کرده و آب به روخانه سرریز می‌کند.ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام