تازه های سایت

کد مطلب: 36688
11. بهمن 1397 - 13:18
در مراسمی با حضور سردار‌ مجیدی فرمانده سپاه استان همدان از زحمات ۵ ساله سرهنگ کریمی قدردانی شد و با صدور حکمی سرهنگ حسن مرادی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراسم تکریم و تقدیر از زحمات سرهنگ کامران کریمی فرمانده سابق سپاه نهاوند برگزار شد و سرهنگ حسن مرادی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند معرفی شد.

سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه استان همدان دراین مراسم گفت: مردم نهاوند از دیرباز در مبارزات انقلابی حضور فعالی داشتند و شهرستان نهاوند تاریخ پرحماسه ای را برای جمهوری اسلامی رقم زده است.

وی افزود: گروه انقلابی ابوذر در سال ۵۲ بر ضد رژیم ستمشاهی قیام کردند که این موضوع نشان دهنده انقلابی بودن مردم شهرستان نهاوند است.

فرمانده سپاه استان همدان اظهار داشت: امروز استکبار جهانی همه توانش را به کار گرفته است تا بر ضد انقلاب اسلامی اقدام کنند.

وی گفت:هرجا دشمن فشار وارد کرده است و سعی در ایجاد فاصله بین مردم و نطام دارد، باید به این‌ موضوع توجه کنیم و هوشیار باشیم.

مجیدی عنوان کرد: هرجا مقاومت کردیم و اتحاد داشتیم موفق بودیم از این به بعد هم باید با تکیه بر توان داخلی و استفاده از نیروهای جوان و اتحاد بتوانیم پیشرفت های انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

وی افزود:امسال دشمن برنامه های گسترده ای را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی داشت که با تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و مقاومت مردم این توطئه ها خنثی شده است.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: فشار اقتصادی دشمن به خاطر سیلی هایی است که از انقلاب اسلامی خورده است و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند آینده کشور روشن است.

وی بیان داشت: دشمن همیشه در حال طراحی است که باید با آگاهی و گوش دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی بتوانیم در مقابل نقشه های دشمنان ایستادگی کنیم تا از این شرایط به سلامت عبور کنیم.

مجیدی گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفت های بسیار زیادی در عرصه های مختلف داشته ایم و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کشورمان در اوج اقتدار و عزت در دنیا قرار دارد.

در پایان این مراسم از زحمات ۵ ساله سرهنگ کریمی قدردانی شد و با صدور حکمی سرهنگ حسن مرادی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند معرفی شد.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام