تازه های سایت

کد مطلب: 36659
8. بهمن 1397 - 14:47
دادستان عمومی و انقلاب نهاوند گفت: ۲ نفر از سر شبکه‌های یک شرکت بزرگ هرمی در نهاوند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید هادی مصطفوی بابیان اینکه ۲ نفر از سر شبکه‌های یک شرکت بزرگ هرمی در نهاوند دستگیر شدند، گفت: مرکزیت شرکت هرمی در نهاوند نبوده اما به عضوگیری در شهرستان مشغول بودند و سردسته اصلی این شرکت‌ها در کشورهای خارجی مستقر است.

وی بابیان اینکه این شرکت هرمی در سطح کشور از جمله استان‌های همدان و شیراز فعالیت گسترده‌ای داشته و اصل این پرونده در مرکز استان همدان در حال رسیدگی است، گفت: ۲ متهم اصلی شهرستان نهاوند دستگیرشده و به مراجع ذی‌صلاح استان تحویل داده‌شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند با تأکید بر لزوم هوشیاری مردم در مواجهه با چنین شرکت‌هایی، گفت: این شرکت‌ها با وعده‌های واهی همچون ارائه خودروهای لوکس خارجی و ارائه سود پولی خارج از عرف سرمایه‌های مردم را جمع می‌آوری می‌کنند و متأسفانه در مواردی با توجه به اینکه مقصد مشخصی وجود ندارد سرمایه‌گذاران در این بخش متضرر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه تاکنون اعلام شکایتی در شهرستان صورت نگرفته است، گفت: این شرکت‌ها در قالب ارزهای مجازی فعالیت دارند لذا درراستای جلوگیری از متضرر شدن؛ مردم  باید نسبت به این موضوعات هوشیار باشند.

مصطفوی در پایان اظهار کرد: خوشبختانه با رصد دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و اقدامات صورت گرفته از طریق قوه قضایی اقدامات پیشگیرانه‌ای در حوزه انجام‌شده اما بازهم به مردم تاکید می‌شود از سرمایه گذاری در این شرکت‌ها پرهیز کنند./مهر

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام