تازه های سایت

کد مطلب: 36243
13. آذر 1397 - 8:47
معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار نهاوند از اداره صنعت معدن و تجارت درخواست کرد ضمن بازرسی و نظارت بر توزیع گوشت منجمد گوساله نسبت به پیگیری افزایش سهمیه نهاوند و تعداد مکانهای توزیع روزانه گوشت اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان نهاوند جهت بررسی و مشکلات بازار با حضور  معاونت عمران و برنامه ریزی فرمانداری و مدیران دستگاههای عضو کارگروه تشکیل شد.

ولی اله سیاوش در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان نهاوند، با اشاره به مشکل کمبود دام زنده و خروج آن از شهرستان بر لزوم انجام بازرسی های بیشتر تاکید و خواستار جدیت بیشتری در برخورد با قاچاق دام زنده در شهرستان شد.

سیاوش گفت: با توجه به اهمیت نصب اتیکت در مغازه ها وفروشگاه ها علی رغم اقدامات انجام شده ،لازم است نظارت بیشتری بر قیمت اجناس اعمال گردد.

وی از اداره صنعت معدن و تجارت خواست ضمن بازرسی و نظارت بر توزیع گوشت منجمد گوساله نسبت به پیگیری افزایش سهمیه نهاوند و تعداد مکانهای توزیع روزانه گوشت اقدام نمایند.

در ادامه جلسه گزارشی از  وضعیت تشکیل جلسات انجام شده در کار گروه تنظیم بازار توسط بخشداران ارائه  و از آمادگی  حضور بازرسان افتخاری  در بازرسی های بازار خبر دادند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام