تازه های سایت

کد مطلب: 36127
15. آبان 1397 - 1:37
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند خبر داد
رسیدگی به ۲ پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان نهاوند
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند ضمن اشاره به تشکیل کمیته نظارت بر ساخت و ساز‌ها، از رسیدگی به ۲ پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید هادی مصطفوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند ضمن اشاره به تشکیل کمیته نظارت بر ساخت و ساز‌ها بیان داشت: با توجه به گودبرداری‌های غیر استاندارد که منجر به خرابی ساختمان‌ها می‌شود شهرداری، اداره راه و شهرسازی و معاونت عمران فرمانداری را مکلف کردیم تا از تمامی ساخت و ساز‌هایی که در شهرستان انجام می‌گیرد بازدید کرده و گزارش تخلفات را از طریق مرجع مربوطه پیگیری کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند ضمن اشاره به رسیدگی به ۲ پرونده برای ساخت و ساز غیرمجاز ادامه داد: ساخت و ساز غیرمجاز در ایذه منتهی به ریزش ساختمان و کشته شدن ۴ نفر شده بود که در این پرونده مالک، مجری طرح و مهندس ناظر، مقصر اعلام شدند و پرونده در حال رسیدگی قرار دارد.

مصطفوی با اشاره به پرونده دیگر در ساخت و ساز غیرمجاز گفت: در این پرونده نیز گودبرداری غیر اصولی باعث ترک برداشتن دیوار خانه همسایه شده بود که ورود کردیم و اقدامات تامینی برای محافظت آن انجام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس