تازه های سایت

کد مطلب: 36127
15. آبان 1397 - 1:37
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند خبر داد
رسیدگی به ۲ پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان نهاوند
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند ضمن اشاره به تشکیل کمیته نظارت بر ساخت و ساز‌ها، از رسیدگی به ۲ پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید هادی مصطفوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند ضمن اشاره به تشکیل کمیته نظارت بر ساخت و ساز‌ها بیان داشت: با توجه به گودبرداری‌های غیر استاندارد که منجر به خرابی ساختمان‌ها می‌شود شهرداری، اداره راه و شهرسازی و معاونت عمران فرمانداری را مکلف کردیم تا از تمامی ساخت و ساز‌هایی که در شهرستان انجام می‌گیرد بازدید کرده و گزارش تخلفات را از طریق مرجع مربوطه پیگیری کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند ضمن اشاره به رسیدگی به ۲ پرونده برای ساخت و ساز غیرمجاز ادامه داد: ساخت و ساز غیرمجاز در ایذه منتهی به ریزش ساختمان و کشته شدن ۴ نفر شده بود که در این پرونده مالک، مجری طرح و مهندس ناظر، مقصر اعلام شدند و پرونده در حال رسیدگی قرار دارد.

مصطفوی با اشاره به پرونده دیگر در ساخت و ساز غیرمجاز گفت: در این پرونده نیز گودبرداری غیر اصولی باعث ترک برداشتن دیوار خانه همسایه شده بود که ورود کردیم و اقدامات تامینی برای محافظت آن انجام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام