تازه های سایت

کد مطلب: 35895
17. مرداد 1397 - 9:07
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاوند گفت: چهارمین دوره معرفی خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت با کسب مقام سوم خبرنگار نهاوندی پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمدعلی خدارحمی با اعلام این خبر اظهار داشت: مهدی سهرابی خبرنگار و مدیر پایگاه خبری تحلیلی گرو نهاوند در چهارمین جشنواره خبرنگاران برتر فضای مجازی حوزه ایثار و شهادت توانست رتبه سوم کشوری را در عرصه خبر به دست بیاورد.
وی گفت: در چهارمین جشنواره ملی تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد بیش از ۱۳۵۰ اثر شرکت کرده بودند.

وی افزود: چهارمین سال است که این جشنواره با هدف شناسایی و تجلیل از فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت و برای
تبادل تجربیات و تقویت تعامل مثبت و مؤثر
معرفی نقش حساس و تأثیرگذار رسانه‌های فعال در حوزه ایثار و شهادت در تهران برگزار می شود.
خدارحمی بیان کرد: از دیگر اهداف مهم این جشنواره تبیین ایثار اجتماعی به عنوان جلوه‌ای از فرهنگ ایثار و شهادت با الهام از سبک زندگی شهدا و هم‌اندیشی برای رفع موانع و کاستی‌های این حوزه رسانه‌ای
ارزیابی کمی و کیفی فعالیت خبرنگاران و فعالان فضای مجازی حوزه ایثار و شهادت و ترغیب و تشویق برای تلاش بیشتر در این رابطه انجام می شود.
وی اظهار داشت: محورهای مهم این جشنواره کشوری و ملی در حوزه ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی با بخش های رسانه ای خبرگزاری‌هاپایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبری مطبوعات صدای جمهوری اسلامی ایران
سیمای جمهوری اسلامی ایران و فضای مجازی شامل رسانه‌های اجتماعی(سروش، بیسفون پلاس، گپ، آی گپ، بله، ایتا، اینستاگرام، لنزور و آپارات می باشد.
وی گفت: بخش نرم‌افزارهای رایانه‌ای اپلیکیشن، لوح فشرده، بازی تارنماها و محتواهای دیجیتالی وب‌سایت، وبلاگ، پادکست، اینفوگرافی، موشن گرافی، فیلم کوتاه و بخش ویژه: مقاله و یادداشت منتشرشده در خصوص روز بزرگداشت شهدا است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاوندافزود: مهدی سهرابی مدیر و خبرنگار "پایگاه خبری تحلیلی گرو نهاوند از استان همدان موفق شد در چهارمین جشنواره ملی و کشوری ایثار و شهادت در بخش خبر رتبه سوم را کسب کند و در مراسمی لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از دستان آقایان صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد و دکتر شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان