تازه های سایت

کد مطلب: 35772
27. ارديبهشت 1397 - 1:35
علی سهرابی خبرنگار نهاوندی موفق شد در دومین جشنواره "دین و رسانه" استان همدان به عنوان برتر دست یابد.

به گزارش پایگاه خبری  گرو، در مراسمی از۴۷ برگزیده جشنواره " دین و رسانه " استان تجلیل شد که در این مراسم علی سهرابی از خبرنگاران نهاوند موفق به کسب عنوان برتر شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی با تجلیل از نقش رسانه ها در تعمیق وتقویت بنیانهای دینی ومذهبی مردم گفت: باید با بهره گیری از مدیریت فرهنگی، ارزشها و باورهای اجتماعی ومذهبی به باور تبدیل شود .

آقای بنیانیان همچنین با اشاره به نقش مساجد در تقویت وتوسعه فرهنگ دینی در جامعه به ویژه در بین نسل جوان گفت : نباید جایگاه مسجد تحت تاثیر رسانه های مدرن امروز تخریب وکم رنگ شود.حجت الاسلام دشتکی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان هم گفت : بیش از ۷۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که ۴۷ اثر رسانه های نوشتاری شامل خبرگزاریها، پایگاههای خبری ونشریات استانی برگزیده شدند.

در بین رسانه های مختلفی که شرکت کرده بودند صدا وسیما مرکز همدان و باشگاه خبرنگاران جوان با ۵ اثر، خبرگزاری مهر با ۴ اثر، خبرگزاری ایکنا با ۳ اثر و خبرگزاری ایرنا با دو اثر به ترتیب بیشترین جوائز این جشنواره را دریافت کردند.

فرشته درهم فروش با مستند حریم حرم ، علی سهرابی از نهاوند با اثر مکتوب ” پزشک مسیحی که مسلمان شد” ، محمد امین نجفی در بخش عکس ، عمران چراغی با مستند “خون رنگ ” و حامد بابایی با فیلم داستانی “ترانه ای برای زندگی ” از صدا و سیما مرکز همدان و باشگاه خبرنگاران جوان حائز رتبه شدند.

 

http://garoo.ir/sites/default/files/fullimages/1397/02/27/image_2018_05_16-21_45_36_184_dao.jpg

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام