تازه های سایت

کد مطلب: 31289
28. خرداد 1396 - 15:53
مسئولان باشگاه استقلال همچنان در انتظار پژمان منتظری برای امضای قرارداد با این مدافع ملی پوش هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، باوجود اینکه باشگاه استقلال بازیکنانی مثل حسن بیت سعید، سجاد شهباززاده و مهدی قائدی را به خدمت گرفت و موفق شد قرارداد بازیکنانی مثل امید نوارفکن، سید مجید حسینی و جابر انصاری را هم تمدید کند، کماکان به دنبال سه هدف بزرگ نقل و انتقالاتی‌ است. اول تمدید با امید ابراهیمی و سپس جذب داریوش شجاعیان و پژمان منتظری. 

منتظری با سابقه حضور در جمع آبی پوشان، چند فصلی را در لیگ ستارگان قطر توپ زد و او همواره در طول زمان حضورش در فوتبال قطر از علاقه‌اش به استقلال و آرزوی بازگشت به این تیم صحبت کرده بود.

این مدافع ملی پوش بعد از پایان فصل نیز بارها چراغ سبز خود را برای بازگشت به استقلال نشان داد و هواداران این تیم را هم امیدوار کرد. باشگاه استقلال در زمان نقل و انتقالات بارها به صورت رسمی از حضور منتظری در لیست بازیکنان مورد نظرش خبر داد و حتی علیرضا منصوریان به صورت رسمی از این بازیکن نام آورد. این اتفاقات در حالی روی داد که منتظری هنوز از پاسخ صریحی به صورت رسمی در راستای تحقق وعده های سابق خودش و خواسته استقلالی‌ها به این تیم نداده است.

با این وجود باشگاه استقلال همچنان چشم به راه پژمان منتظری است تا برای عقد قرارداد خود یا نماینده‌اش به این باشگاه حضور یابد؛ انتظاری که تا این لحظه ادامه دارد. 

منبع: مهر

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد