تازه های سایت

کد مطلب: 31274
27. خرداد 1396 - 19:42
تیم فوتبال استقلال در بازار نقل و انتقالات با روزبه چشمی و امید نورافکن هم تمدید کرد تا در اردوی این تیم امیدواری ایجاد شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، بعد از شکست استقلال مقابل العین، موجی از اعتراضات جدید و نا آرامی‌ها در این تیم ایجاد شد و جمعی از هواداران، مدیران سابق و حتی تعدادی از پیشکسوتان استقلال منتقد این باشگاه شدند. سوق پیدا کردن به سیاست خساست، اتهامی بود که منتقدان این تیم به مدیران آن وارد کردند و مدتهاست توصیه به شل کردن سر کیسه برای جذب بازیکنان بزرگ کرده‌اند. 

بعد از جذب مهدی قائدی، حسن بیت سعید و سجاد شهباززاده و تمدید قرارداد این باشگاه با نورافکن و روزبه چشمی و نزدیک شدن به عقد قرارداد با داریوش شجاعیان و منتظری و تمدید با امید ابراهیمی، این باشگاه از سوی همان منتقدان متهم به ریخت و پاش شد و این که مسئولین این باشگاه با هر شرایطی قرارداد می بندند و تمدید می‌کنند. 

اظهارات ضد و نقیض منتقدان استقلال در خصوص سیاست‌های این باشگاه در نوع خود جالب توجه است و برای مسئولین باشگاه استقلال هم جای سئوال ایجاد کرده که بالاخره از دیدگاه آنها این باشگاه خساست به خرج می‌دهد یا ریخت و پاش می‌کند. 

منبع: مهر

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین