تازه های سایت

کد مطلب: 31267
27. خرداد 1396 - 19:36
باشگاه استقلال در فصل جاری نقل‌وانتقالات اشتباهاتی را مرتکب می‌شود که فصل گذشته نیز از مدیران این باشگاه سر زده بود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مسئولان باشگاه استقلال پس از جدایی کاوه رضایی برای اینکه از زیر فشار انتقادهای هواداران این تیم بیرون بیایند، سراغ داریوش شجاعیان، هافبک گسترش فولاد تبریز رفته‌اند، بازیکنی که دو فصل دیگر با تیمش قرارداد دارد. طبق اعلام هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد، استقلالی‌ها برای گرفتن رضایت‌نامه شجاعیان باید یک میلیارد و نیم بدهند و به طور حتم چیزی نزدیک به یک میلیارد هم رقم قرارداد شجاعیان با استقلال خواهد بود. در واقع جذب شجاعیان برای استقلالی‌ها هزینه‌ای بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان خواهد داشت.

مدیران استقلال بارها اعلام کرده‌اند که قصد ندارند با سر و صدا اسیر فضاسازی بازیکنان شوند، اما به نظر می‌رسد این خود آنها هستند که برای رقابت در نقل‌وانتقالات حاضر به پرداخت پول‌‌های نجومی شده‌اند. سال گذشته، استقلالی‌ها بارها با کاوه رضایی مذاکره کردند و در نهایت پس از اینکه با رقم یک میلیارد و 600 میلیون تومان این مهاجم را جذب کردند، خودشان را برنده نقل‌وانتقالات دانستند. زمان گذشت و پس از پایان فصل، رضایی خیلی راحت از استقلال جدا شد، چرا که قرارداد او با وجود پول زیادی که از استقلال گرفت، یک ساله بود.

اکنون هم استقلالی‌ها دوباره اشتباه سال گذشته را مرتکب شده و می‌خواهند با رقمی بسیار بالا بازیکنی را به خدمت بگیرد که بهای اصلی جابه‌جایی او شاید خیلی کمتر از مبالغ مطرح شده فعلی باشد.

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس