تازه های سایت

کد مطلب: 28279
21. آبان 1395 - 14:33
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: دختر فوتبالیست نهاوندی به‌عنوان تنها نماینده استان همدان به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال ایران دعوت شد.

محرم روزبه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: اردوی تیم ملی فوتبال نونهالان کشورمان از فردا در کمپ تیم‌های ملی فوتبال شروع می‌شود.

وی اظهار داشت: خانم هانیه ملک دختر فوتبالیست نهاوندی به‌عنوان افتخار فوتبال نهاوند در این اردو حضور خواهد داشت و زیر نظر مربیان تیم ملی تمرین می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: این اردو به مدت 3 روز در تهران برگزار می‌شود و خانم هانیه ملک به‌عنوان تنها نماینده استان همدان در این اردو حضور خواهد یافت.

روزبه در بخش دیگری از این گفت و گو با رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال استان همدان اشاره کرد و گفت: تیم گرین کشاورز نهاوند خوشبختانه در این دوره از مسابقات هم‌اکنون در صدر جدول قرار دارد و امیدواریم که به مقام قهرمانی دست یابد.

وی اظهار داشت: تیم فوتبال گرین کشاورز در این هفته موفق شد تیم رادمردان سامن را در این شهر با نتیجه 3 بر 1 مغلوب کرد تا همچنان در صدر جدول لیگ یک استان پیشتازی کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند همچنین به موفقیت داور بانوی شهرستان نهاوند اشاره کرد و گفت: خانم بهاره سیفی نهاوندی داور خوش آتیه شهرستان نهاوند امسال موفق شد در رقابت‌های لیگ برتر بانوان کشور به‌عنوان کمک‌داور اول قضاوت کند.

وی بیان داشت: خانم سیفی نشان داد که جامعه ورزشی بانوان نهاوند دارای استعدادهای بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف ورزشی است و می‌تواند برای نهاوند و استان افتخارآفرین باشد.

روزبه گفت: این بانوی نهاوندی در این هفته به‌عنوان کمک‌داور اول بازی تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و قشقایی شیراز از سری مسابقات لیگ برتر بانوان کشور با عنوان جام کوثر انتخاب شد.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام