تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 27456
2. مرداد 1395 - 4:04
فرماندار نهاوند بابیان اینکه کلاس‌های آموزشی برای نانوایان باید برگزار شود، گفت: وضعیت بهداشتی برخی نانوایی‌های نهاوند مطلوب نیست.

به گزارش پایگاه خبری گرو، کریم حمیدوند در این مورد گفت: با توجه به بازرسی چندی پیش و وضعیت مشاهده‌شده در سطح نانوایی‌های شهرستان به‌منظور بالا بردن کیفیت نان و همچنین آموزش نکات مهم بهداشتی باید کلاس‌های آموزشی برای تمامی نانوایان نهاوند برگزار شود.

وی با اشاره به لزوم تعامل بیش‌ازپیش مابین اداره صنعت و معدن، اتحادیه نانوایان و همچنین کارشناسان بهداشت محیط شهرستان، گفت: رایزنی‌ها برای برگزاری این کلاس‌ها هرچه سریع‌تر باید انجام شود.

حمیدوند در ادامه با انتقاد از وضعیت نظافتی و بهداشتی برخی نانوایی‌ها، تصریح کرد: با توجه به فصل تابستان و گرمای هوا رعایت برخی نکات بهداشتی در راستای ارائه خدمات مناسب به مردم باید در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: با توجه به برخی گزارش‌های رسیده مبنی بر رضایتمندی و نارضایتی از برخی نانوایی‌های شهرستان پس از بررسی به شکایت ها رسیدگی شده و از افرادی که به‌عنوان نانوا و نانوایی خوب معرفی شدند تشویق به عمل خواهد آمد.

فرماندار نهاوند گفت: با نانوایی‌هایی که بدون هماهنگی و خارج از روزهای تعطیل مشخص اقدام به پخت نان نکرده و تعطیل بوده‌اند برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام