تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 26413
17. فروردين 1395 - 13:02
مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان در صفحه اجتماعی خود نوشت: «بهتره در مورد کسی که به تیم ملی یک درصد کمک نکرده حرفی نزنیم.»

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، درگیری لفظی افشین پیروانی و علیرضا اسدی روی آنتن زنده برنامه 90 بازتاب های گسترده ای در محافل فوتبالی داشته است.

پیروانی در این مجادله اذعان کرد که اسدی در اولین جلسه اش با کارلوس کی روش به او گفته که وی را از نظر فنی قبول ندارد ولی اسدی در پاسخ به او گفت که چنین صحبتی از سویش صورت نگرفته است.

در واکنش به این موضوع سردار آزمون بدون اینکه نامی از دبیرکل فدراسیون فوتبال بیاورد تا او بزرگ نشود (!) و در حالی که او را دشمن می خواند، با انتشار تصویری از پیروانی و کی روش سعی می کند از آنها حمایت کند.

سردار در صفحه اجتماعی خود نوشت: «و همیشه پشت آدمای موفق و محبوب حرف زیاده، حرف زدن در مورد دشمنان قطعا بزرگ شدن دشمنت میشه چون اینقدر بزرگی که با حرفات طرف رو بزرگ می کنی. پس بهتره در مورد کسی که به تیم ملی یک درصد کمک نکرده حرفی نزنیم.»

وی ادامه داد: «جالب تر از اون یادمه قبلا مصاحبه کرده بود که بازیکنان تیم ملی بازیکن نیستند. اوکی ما کاری نکردیم ولی جواب ما خنده هایی بود که ما رو خندوندی

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام