تازه های سایت

کد مطلب: 27524
16. مرداد 1395 - 8:10
وسایل پناهگاه کوهستان گرین نهاوند که توسط دوستداران طبیعت و کوهنوردی به‌سختی نصب‌شده بود توسط افراد ناشناسی تخریب شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، در اقدامی عجیب وسایل و تجهیزات رفاهی نصب‌شده در پناهگاه کوهستان گرین نهاوند توسط افراد ناشناسی تخریب و قسمتی از تجهیزات به آتش کشیده شد.

پناهگاه کوه گرین نهاوند که مکان مناسبی برای کوهنوردان و علاقه‌مندان به طبیعت بکر رشته‌کوه زاگرس است مدتی قبل توسط اساتید و کارمندان دانشگاه پیام نور و با هزینه شخصی تجهیز شد.

این علاقه‌مندان به طبیعت با سختی فراوان وسایل رفاهی مانند سماور، فرش، ظرف‌شویی و خیلی از تجهیزات موردنیاز کوهنوردان را به پناهگاه کوه گرین منتقل کردند و با مشقت فراوان آن‌ها را در این مکان نصب می‌کنند.

ولی مدتی قبل افرادی ناشناس در اقدامی عجیب و به‌دوراز انسانیت، وسایل این پناهگاه را تخریب کرده و اقدام به آتش زدن تجهیزات نصب‌شده در این مکان می‌کنند.

چند تصویری که در ابتدا می بینید مربوط به نصب تجهیزات و سپس تصاویر تخریب آن‌ها است.

 

889469

889462

889461

889463

889460

889464

889465

889467

889466

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

واقعا حیف اسم انسان ک بشه روی این افراد گذاشت. مگر غیر از ..... که این منطقه رو ارث پدرشون میدونن میشه کار افراد دیگه ای باشه؟ دیده شده ک گاهی اوقات از جانپناه ب عنوان طویله استفاده کردن. واقعا چرا با این موجودات برخورد نمیشه؟ چرا؟
خبرنگاران سفیران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند » دیرزمانی نیست که در رویدادی خونین، خبرنگار تاریخ ساز ایرانی جاودانه شد ، سکوت جامعه ی مطبوعات شکست و17 مرداد در تاریخ و تقویم کشورمان بنام شهید صارمی و "خبرنگار" نامگذاری شد. روز خبرنگار اختصاص به آنانی دارد که در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه نقش اساسی دارند و با عنوان جامعه مطبوعات و ساکنان وادی قلم و بیان و به عبارتی روزنامه نگار شناخته می شوند و اگر نبود تلاش های خستگی ناپذیر آنان، جامعه در سکوت و بی خبری مطلق می ماند. اما در روزگاری که از آن به عصر اطلاعات و فن آوری نام می برند، قطعا خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی حیاتی و انکار نشدنی دارند و با وجود فن آوری های ارتباطیِ پیشرفته و متعدد ، دست یابی سریع به اطلاعات و منابع مختلف تنها توسط خبرنگارانی درستکار میسر است که با قبول خطرهای فراوان به واقعیت مسأله پی ببرند و آن را با رعایت صداقت و امانت به مردم برسانند. لذا به پاس تلاشهای بی دریغ این منادیان و راویان حقیقی جامعه 17 مرداد روز "خبرنگار" را به خبرنگاران، صاحبان قلم و اندیشه و جامعه ی مطبوعات که در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش می کنید و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای ، اهتمام می ورزید تبریک می گویم و امیدواریم همواره اندیشه هایتان پویا و قلمهایتان استوار و مانا باشد.
خیلی ناراحت کننده بود متاسفم برای این فرهنگ

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد