تازه های سایت

کد مطلب: 27524
16. مرداد 1395 - 8:10
وسایل پناهگاه کوهستان گرین نهاوند که توسط دوستداران طبیعت و کوهنوردی به‌سختی نصب‌شده بود توسط افراد ناشناسی تخریب شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، در اقدامی عجیب وسایل و تجهیزات رفاهی نصب‌شده در پناهگاه کوهستان گرین نهاوند توسط افراد ناشناسی تخریب و قسمتی از تجهیزات به آتش کشیده شد.

پناهگاه کوه گرین نهاوند که مکان مناسبی برای کوهنوردان و علاقه‌مندان به طبیعت بکر رشته‌کوه زاگرس است مدتی قبل توسط اساتید و کارمندان دانشگاه پیام نور و با هزینه شخصی تجهیز شد.

این علاقه‌مندان به طبیعت با سختی فراوان وسایل رفاهی مانند سماور، فرش، ظرف‌شویی و خیلی از تجهیزات موردنیاز کوهنوردان را به پناهگاه کوه گرین منتقل کردند و با مشقت فراوان آن‌ها را در این مکان نصب می‌کنند.

ولی مدتی قبل افرادی ناشناس در اقدامی عجیب و به‌دوراز انسانیت، وسایل این پناهگاه را تخریب کرده و اقدام به آتش زدن تجهیزات نصب‌شده در این مکان می‌کنند.

چند تصویری که در ابتدا می بینید مربوط به نصب تجهیزات و سپس تصاویر تخریب آن‌ها است.

 

889469

889462

889461

889463

889460

889464

889465

889467

889466

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

واقعا حیف اسم انسان ک بشه روی این افراد گذاشت. مگر غیر از ..... که این منطقه رو ارث پدرشون میدونن میشه کار افراد دیگه ای باشه؟ دیده شده ک گاهی اوقات از جانپناه ب عنوان طویله استفاده کردن. واقعا چرا با این موجودات برخورد نمیشه؟ چرا؟
خبرنگاران سفیران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند » دیرزمانی نیست که در رویدادی خونین، خبرنگار تاریخ ساز ایرانی جاودانه شد ، سکوت جامعه ی مطبوعات شکست و17 مرداد در تاریخ و تقویم کشورمان بنام شهید صارمی و "خبرنگار" نامگذاری شد. روز خبرنگار اختصاص به آنانی دارد که در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه نقش اساسی دارند و با عنوان جامعه مطبوعات و ساکنان وادی قلم و بیان و به عبارتی روزنامه نگار شناخته می شوند و اگر نبود تلاش های خستگی ناپذیر آنان، جامعه در سکوت و بی خبری مطلق می ماند. اما در روزگاری که از آن به عصر اطلاعات و فن آوری نام می برند، قطعا خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی حیاتی و انکار نشدنی دارند و با وجود فن آوری های ارتباطیِ پیشرفته و متعدد ، دست یابی سریع به اطلاعات و منابع مختلف تنها توسط خبرنگارانی درستکار میسر است که با قبول خطرهای فراوان به واقعیت مسأله پی ببرند و آن را با رعایت صداقت و امانت به مردم برسانند. لذا به پاس تلاشهای بی دریغ این منادیان و راویان حقیقی جامعه 17 مرداد روز "خبرنگار" را به خبرنگاران، صاحبان قلم و اندیشه و جامعه ی مطبوعات که در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش می کنید و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای ، اهتمام می ورزید تبریک می گویم و امیدواریم همواره اندیشه هایتان پویا و قلمهایتان استوار و مانا باشد.
خیلی ناراحت کننده بود متاسفم برای این فرهنگ

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام