تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 9792
16. ارديبهشت 1392 - 9:19
پایگاه خبری گرو ، اخبار نهاوند : سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوندبا محکوميت جسارت به مقبره حجربن عدي گفت:عاملين جنايت به مقبره صحابي بزرگ پيامبر اسلام (ص) درس گرفته ازمکاتب الحادي و انحرافي غربي اند

 

به گزارش پایگاه خبری گرو ، حجت الاسلام گروسي سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهاوند جنايات تروريست هاي تکفيري و جسارت به مقبره صحابي بزرگ پيامبر اسلام حجربن عدي را محکوم کرد.

حجت الاسلام گروسي در ادامه سخن با اشاره به جنيات ايادي استکبار و تروريست هاي تکفيري درکشورهاي مسلمان ، عراق، سوريه ، لبنان، افغانستان و ساير ممالک اسلامي اظهار داشت: بار ديگر فاجعه‌اي در جهان اسلام رخ داد و تروريست‌هاي تکفيري به قبه و بارگاه صحابي بزرگ پيغمبر اکرم(ص) و يار وفادار اميرمؤمنان علي(ع)، حُجر بن عَدي آن مرد زاهد و عابد و شجاع که در برابر طغيان‌گران زمان خود از بني‌اميه قيام کرد و در نقطه‌اي نزديک دمشق به نام «مَرجِ العَذراء» به دست حاکمان بني اميه شهيد و در همان جا به خاک سپرده شد، حمله کرده و بارگاه او را ويران کردند و حتي قبر او را نيز نبش کردند.

وي افزود: عاملين اين جنايت بزرگ که درس گرفته از مکاتب غربي و استکباري هستند با هيچکدام از معيارهاي انسانيت و حاکميت اخلاق سازگار نيستند.

وي گفت: اين وحشيان آدم‌نما که در تاريخ نمونه‌اي ندارند نه بر زندگان رحم مي‌کنند نه بر شهيدان به خاک خفته و به يقين اگر قدرت پيدا کنند، گنبد و بارگاه ملکوتي پيغمبر خدا(ص) را نيز ويران خواهند کرد، همان‌گونه که بارها تلويحاً يا تصريحاً گفته‌اند ولي از هجوم افکار عمومي مسلمانان وحشت دارند.

وی در پایان گفت : مي‌دانيم دشمنان اسلام و در رأس آنها آمريکا و اسرائيل مي‌خواهند با تشويق کردن اين جنايات، جنگ مذهبي و فرقه‌اي در ميان مسلمين ايجاد کنند، ولي به يقين با بيداري اسلامي هرگز موفق نخواهند شد

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام