تازه های سایت

کد مطلب: 9763
15. ارديبهشت 1392 - 10:42
پایگاه خبری گرو ، اخبار نهاوند : سرهنگ مرتضی خراسانی فرمانده سپاه نهاوند در جمع طلاب حوزه علمیه نهاوند گفت : از مهمترین خصلتهای شهید مطهری تبعیت از ولایت فقیه در برهه های مختلف زمان بود .

به گزارش پایگاه خبری گرو ، خراسانی گفت : بنیان فکری انقلاب اسلامی متاثر از تفکرناب شهید مطهری است ویدرهر برهه از زمان براساس تشخیص و احساس وظیفه عمل کرد و در هرجا که می دید نیاز است حضور می یافت بعضی زمان ها احساس میکرد باید در دانشگاه باشد و در بعضی زمان ها باید در حوزه باشد .

 وی گفت : همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند وقتی از لفظ حماسه استفاده میکنیمباید احساس شود که دشمن در پیش است پس مردم باید با حضور حماسی خود باردیگر آمریکا و استکبار جهانی را ناامید کنندما باید با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب عمل کنیم و درهر کار و شغلی که داریم به وظیفه خود عمل کرده و مردم را برای حضور در انتخابات ترغیبکنیم.

وی گفت دشمن هدف از اعمال تحریم ها بر ضد ایران را فلج کردن ایران دانسته که با حضور مردم در 22 بهمن و انتخابات امسال این مسئله باشکست ر برو خواهد است .

فرمانده سپاه نهاوند گفت : 24 کانال فارسی زبان در سراسر دنیا بر طبل مذاکره با امریکا می کوبند که همانطورکه رهبر گفت این مذاکره ای که امریکا می خواهد مذاکره برای عقب نشینی است .

وی افزود : در نظر سنجی که بین مردم انجام شده است مردم بر سه اولویت به عنوان معیار انتخاب اصلح  تاکید دارند که این سه معیار شامل ولایت مداری، ارزشی و انقلابی بودن و کار آمدی است.

براساس این نظر سنجی مردم گفتند رییس جمهور آینده باید مطیع رهبرباشد و روحیه انقلابی داشته باشد و طبق فرموده رهبر کارامد باشد یعنی نقاط قوت رییس جمهور فعلی را داشته باشد منهای نقاط ضعف او و موانع و مشکلات معیشتی را از سر راه مردم بردارد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان