تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 9696
12. ارديبهشت 1392 - 9:58
پایگاه خبری گرو :حجت الاسلام والمسلمین صابری اراکی از فضلای برجسته قم و اراک گفت : حضور مردم در انتخابات حماسه سیاسی و اقتصادی را محقق می کند

حجت الاسلام صابری اراکی در گفت و گوی اختصاصی  با خبرنگار پایگاه خبری گرو گفت :  همان طور که مقام معظم رهبری امسال را سال حماسه سیاسی و اقتصادی معرفی کردند چشم دنیا به حماسه سیاسی مردم ایران خواهد بود و در روز انتخابات حضور گسترده مردم خیلی از توطئه ها را نقش برآب خواهند کرد.

وی افزود : قدرت های استکباری امید بر این دارند که انتخابات کم رنگ و حضورمردم  ضعیف باشد و نقطه های انتخاب مردم هم ضعیف باشد.

وی گفت : الحمد لله رهبری عزیز وآینده نگر داریم که باید با توجه به فرمایشات اخیر ایشان که  شاخص های یک رییس جمهور مطلوب را بیان فرمودند عمل شود و انتخاب خوبی  صورت گیرد .

هم حضور حضور گسترده باشد هم انتخاب خوبی صورت گیرد چون حضور گسترده و انتخاب خوب هر دو با هم یک حماسه سیاسی خواهد بود.

این استاد حوزه و دانشگاه اضافه کرد ،حماسه اقتصادی هم همانطور که رهبرمعظم انقلاب فرمودند گذر پر برکت از تحریم ها است یعنی این تحریم ها در سال گذشته  تبدیل به قوت شد و انشا الله با توجه به گفت و گوی اقتصاد مقاومتی که از سوی ایشان مطرح شد امسال در کنار حماسه سیاسی حماسه اقتصادی نیز محقق خواهد شد.

وی گفت : مردم حماسه سیاسی را با خرد و تدبیر صحیح محقق می کنند و با انتخاب خود موجبات فراهم آمدن حماسه اقتصادی را فراهم می کنند .

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام