تازه های سایت

کد مطلب: 54756
15. آذر 1402 - 1:05
براثر برخورد خودروی پژو با تریلی در محور نهاوند به فیروزان متأسفانه یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، تصادف شدید در محور نهاوند به فیروزان در تقاطع روستای وهمان منجر به وقوع آتش‌سوزی و فوت سرنشین پژو و زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
این حادثه اسفناک ساعتی پیش بین خودروی سواری پژو با تریلی رخ داد که به علت شدت حادثه باعث آتش‌سوزی دو خودرو شد که سرنشین خودروی پژو به علت شدت آتش‌سوزی فوت شد و راننده خودروی ال ۹۰ و تریلی نیز زخمی و روانه مراکز درمانی شدند.
علی فکری فرمانده پلیس‌راه استان همدان در خصوص این حادثه گفت: سواری پژو پارس با چرخ‌های تریلی درگیر بودند باعث قفل شدن چرخ‌ها و کشیده شدن دو خودرو به سمت چپ معبر شده و وارد شانه خاکی می‌شوند.
وی اظهار داشت: در شانه خاکی هر دو وسیله دچار آتش‌سوزی می‌شوند و سواری پژو پارس کاملاً از بین می‌رود و متأسفانه راننده آن جان خود را از دست می‌دهد.
فکری بیان کرد: راننده تریلی و خودروی ال ۹۰ نیز به‌صورت سطحی دچار مجروحیت شده و به مراکز درمانی منتقل می‌شوند.
فرمانده پلیس‌راه استان همدان عنوان کرد: علت این حادثه نیز عدم رعایت حق تقدم عبور از جانب سواری ال ۹۰ توسط کارشناسان پلیس‌راه تشخیص داده‌شده است.
وی در پایان اظهار داشت: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
محور نهاوند به فیروزان از جاده‌های بسیار خطرناک و حادثه‌خیز استان همدان است که عملیات چهار خطه شدن آن هنوز به پایان نرسیده است و امیدواریم هرچه زودتر این محور ایمن و تعریض شود.
رانندگان هنگام عبور از این مسیر باید قوانین را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا از بروز حوادث جلوگیری شود.

دیدگاه شما