تازه های سایت

کد مطلب: 54748
14. آذر 1402 - 8:16
فرماندار شهرستان نهاوند از معرفی رئیس و اعضای هیأت بازرسی بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، ضرغام احمدوند در جلسه معرفی اعضای هیأت بازرسی در محل فرمانداری این شهرستان گفت: هیأت بازرسی ضمن کنترل فرایند انتخابات بر پیشگیری از تخلفات احتمالی تمرکز کند.
وی اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای مردم مهم‌ترین اهداف مجریان برگزاری انتخابات است و همه برای تحقق این اهداف باید تلاش کنند.
احمدوند افزود: هیأت بازرسی در کنار هیأت‌های اجرایی و نظارت به‌منظور حسن جریان انتخابات و پیشگیری از تخلفات تشکیل می‌شود و وظیفه سنگین و مهمی دارد.
فرماندار نهاوند بابیان اینکه هیأت بازرسی به‌عنوان یک سیستم خودکنترلی در انتخابات عمل می‌کند، گفت: با توجه به اهمیت این هیأت لازم است نهایت دقت در عملکردها انجام شود.
وی اظهار داشت: گزارش‌های بازرسی باید با مصداق مشخص، مستند و بر اساس جلوگیری از هرگونه انحراف در اجرای  قوانین و دستورالعمل‌های انتخابات باشد.
در ادامه این نشست ترکیب اعضای هیأت بازرسی انتخابات در شهرستان نهاوند مشخص شد و پور داد کیانی بخشدار مرکزی شهرستان به‌عنوان رئیس هیأت بازرسی انتخابات معرفی شد.
همچنین آقایان محسن امیدی، مصطفی سراقی، چگنی، محمد احمدی و خانم موسیوند به‌عنوان اعضای هیأت بازرسی شهرستان نهاوند تعیین شدند.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان ۱۱ اسفند امسال برگزار می‌شود.
شهرستان نهاوند یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

دیدگاه شما