تازه های سایت

کد مطلب: 52600
9. فروردين 1402 - 1:29
نماینده نهاوند در مجلس گفت: متاسفانه برخی از سازمان های دولتی مانع اصلی پیشبرد امور اقتصادی در کشور شده‌اند، لذا فردی که قصد دارد یک موافقت اصولی و یا یک مجوز در راستای تولید و اشتغال اخذ کند باید ماه ها به دنبال اخذ این مجوز در این ادارات دولتی بدود.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علیرضا شهبازی با اشاره به راهبرد تحول در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای رسیدن به ایران قوی گفت:این تحول ابتدا باید از دل برخی از سازمان های دولتی  بیرون بیاید.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از سازمان های دولتی مانع اصلی پیشبرد امور اقتصادی در کشور شده اند،بیان کرد: به عنوان مثال فردی که قصد دارد یک موافقت اصولی و یا یک مجوز در راستای تولید و اشتغال اخذ کند باید ماه ها به دنبال اخذ این مجوز در این ادارات دولتی  به اصطلاح بدود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی با بانکها ادامه داد: اگر واحد تولیدی مشکلی با بانکی داشته باشد، ابتدا این افراد ممنوع الخروج و یا حساب های آنها بسته می شود  لذا این موارد از جمله مواردی است که در راه تولید مانع ایجاد می کند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس تاکید کرد:البته  این مشکلات در بخش هایی نظیر بیمه و مالیات هم وجود دارد و در برخی تکانه های اقتصادی تولیدکنندگان را با مشکل مواجه می کند.

این نماینده مجلس بیان کرد: به واقع ما در رفع موانع تولید نیاز به تحول داریم لذا اگر این تحول رخ دهد می توانیم شاهد تغییرات اساسی باشیم.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در زمینه پیشرفت در حوزه صنایع دفاعی کشور بیان کرد: این در حالی است که به طور مثال ما در حوزه خودرو نتوانستیم یک تحرک و تحول ایجاد کنیم. /

دیدگاه شما