تازه های سایت

کد مطلب: 5144
8. آذر 1391 - 7:54
پایگاه خبری گرو :مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: در ابتدای ماه محرم و ایام شهادت سالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین(ع)، مدارس نهاوند زیر پوشش برنامه های تبلیغی محرم قرار گرفت.

ˈ

علیرضا تکلوˈ روز سه شنبه درجمع روحانیون اعزامی از قم که در محل خانه معلم نهاوند حضور داشتند ، افزود: به همین منظور 30 نفر از روحانیون گروه مصباح الهدی از شهر مقدس قم به نهاوند دعوت شدند و در 550 کلاس مدارس این شهرستان برای دانش آموزان فلسفه عاشوا و قیام امام حسین (ع) را تبیین کردند .

در این برنامه همچنین وقایع عاشورا و مساله امر به معروف و نهی از منکر در سطح مدارس راهنمایی و متوسطه توسط روحانیون خواهر و برادر به گونه ای تدریس شد.

وی افزود: روحانیون اعزامی با حضور در کلاسهای درس علاوه بر تبیین قیام امام حسین (ع) به صورت مستقیم با دانش آموزان گفتگو کرده و به سوالات مختلف انان نیز پاسخ دادند .

تکلو گفت: این گروه برای سومین سال متوالی است که در نهاوند حضور می یابند و در هر بار به مدت یک هفته به مسائل تبلیغی در مدارس پرداخته اند .

وی افزود: بر این اساس امسال 550 کلاس درس در مدارس شهرستان تحت پوشش برنامه های تبلیغی این گروه قرار گرفت و روحانیون علاوه بر مدارس سطح شهر در کلاسهای مدارس برخی روستاها نیز حاضر شدند .

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام