تازه های سایت

کد مطلب: 50680
21. مرداد 1401 - 16:02
رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: به منظور رفاه حال مردم و تسریع در تزریق کرونا یک مرکز سیار کرونا در نهاوند راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی احسان خویشوند اظهار کرد: تاکنون تیم سیار کرونا در سطح شهرستان در اماکنی مانند کمپ ترک اعتیاد ماده ۱۶ و برای افرادی که قادر به حضور در مراکز تجمیعی نبودند خدمات لازم را ارائه داده است.  

وی افزود: کارکنان بهداشتی با حضور در منزل افراد بیمار و ناتوان، کار نمونه‌گیری، معاینه، سنجش میزان اکسیژن خون را برای فرد بیمار و اعضای خانواده انجام می‌دهند. 

رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: با توجه به ضرورت تزریق دز یادآور کرونا برای کنترل بیماری، در نظر است تیم سیار کرونا در محل نماز جمعه مستقر شده و اقدام به تزریق واکسن می‌کنند.

  وی در خصوص تزریق دز یادآور واکسن کرونا در نهاوند گفت: از ابتدای شیوع مرحله جدید ویروس کرونا، تزریق دز یادآور در سطح شهرستان انجام می‌شود و روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر با مراجعه به دو مرکز موجود اقدام به تزریق واکسن می‌کنند. 

خویشوند در پایان ضمن دعوت از مردم برای تزریق دز یادآور از آنان خواست پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا این بیماری نیز همانند دوره‌های قبل کنترل شود. 

دیدگاه شما