تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 50173
29. خرداد 1401 - 8:53
هافبک موفق فصل گذشته تیم فوتبال گل گهر سیرجان به توافق اولیه با مسئولان باشگاه پرسپولیس رسید.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سعید صادقی هافبک فصل گذشته گل گهر سیرجان توانست با ۱۴ پاس گل عنوان بهترین هافبک بازیساز لیگ برتر را از آن خود کند تا مزد تلاش‌های خود را با حضور در اردوی اخیر تیم ملی ایران در قطر بگیرد.

اتمام قرارداد این بازیکن باعث شد تا نه تنها امیر قلعه نویی برای حفظ او خواهان تلاش مسئولان گل گهر سیرجان شود بلکه تیم‌های دیگر نظیر پرسپولیس، استقلال تهران و سپاهان اصفهان نیز دنبال جذب او بیفتند.

با این حال صادقی در روزهای نخست نقل و انتقالاتی پیشنهاد یحیی گل محمدی را برای حضور در پرسپولیس به دلیل ترافیک خط میانی رد کرد تا این بازیکن در صورت عدم حضور در فوتبال امارات به استقلال تهران نزدیک شود اما رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس پیگیر این بازیکن ماند تا امروز توافق نهایی با مدیر برنامه‌های این بازیکن پیدا کند.

گل محمدی که به صادقی قول داده است در صورت پیوستن به پرسپولیس از وحید امیری در دفاع چپ استفاده خواهد کرد با دریافت پیشنهاد مالی هم تراز با بازیکنان ملی پوش نظیر مهدی ترابی و سروش رفیعی در استانه پیوستن به پرسپولیس قرار گرفته است.

عملکرد قابل قبول او با پیراهن گل گهر سیرجان باعث اهمیت انتقال صادقی به یکی از تیم‌های دیگر فوتبال باشگاهی کشور شده است تا پرسپولیس خرید دیگری در راه داشته باشد.

در صورتیکه مشکلی در مسیر عقد قرارداد دو ساله این بازیکن پیش نیاید صادقی عصر فردا قرارداد دو ساله‌ای را با پرسپولیس امضا می‌کند.

منبع: مهر

دیدگاه شما